• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Ataşehir Whirlpool Servisi

 

              Ankastre Beyaz Eşya, Klimalar, özellikle yaz aylarında evlerimizdeki fazla ısının hava değişimi yoluyla dışarıya atılmasını sağlayan araçlardır. Bulunduğu ortama içerisindeki soğutucu kanallar sayesinde havalandırma panellerinden soğuk hava üfleyen klimaların rolü hayati önem taşımaktadır. Ancak klimalarda bazı durumlardan kaynaklı olarak sorunlar yaşanabilmektedir. Sorunların çözülebilmesi adına ise ataşehir whirlpool servisi firmamız sizlere destek olmaktadır. Whirlpool markasının klimalarına yönelik olarak en kaliteli ve başarılı tamir desteğini firmamız vermektedir. Bundan dolayı da Ataşehir’de yaşamakta olan müşterilerimiz Whirlpool klimalarındaki sorunlarının çözümü için sadece bize gelmektedir.

 

Ataşehir Whirlpool Servisi Montaj ve Demonte Aşamaları

                Ankastre Beyaz Eşya, Klimaların tamir edilebilmesi için bulunduğu yerden sökülmesi gerekmektedir. Bu kısımda firmamız ücretsiz olarak müşterilerine yardımcı olmaktadır. Biz demonte işlemlerini dikkatli bir biçimde yerine getirmekteyiz. Bunu yaparken de klimanın bulunduğu çevreye hiçbir şekilde zarar vermemekteyiz. Bundan dolayı müşterilerimiz işini titizlikle yapmakta olan ataşehir whirlpool servisi firmamıza sonuna kadar güvenmektedir. İşlemlerimizi hallettikten sonra klima montajı konusunda da yine bize başvurabilirsiniz. Ankastre Beyaz Eşya, Klimayı demonte hale getirdiğimiz yere tekrar takmaktayız. Bu iki işlemimiz için de müşterilerimizden ekstra bir ücret talep etmemekte olduğumuzu bir kez daha hatırlatmak istiyoruz. Bütün bu işlemlerimiz ataşehir whirlpool servisihizmetimizin içerisine dahildir.

 

Ataşehir Whirlpool Servisi Çalışma Saatlerimiz

                Firmamız müşterilerine daha iyi bir hizmet sunabilmek için haftanın 6 günü çalışmaktadır. Mesai saatlerimiz bağlamında bize ulaşarak diğer ayrıntılara erişebilirsiniz. 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA