(İLK YILDIZI SEN VER!)

Liebherr Servisi

0216 471 80 95

0532 646 84 10

 

Alman kökenli olan Liebherr, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve daha birçok teknolojik eşya tasarlayıp üreten bir markadır.

Kalitesiyle, dayanıklılığıyla bilinen Liebherr, ürünlerine elbette garanti hizmeti vermektedir.

Ancak eşyalarınızın garanti süresi bittiğinde mutlaka bir servis belirlemeli ve eşyaların sorununu takip ettirmelisiniz.

 

Böylece eşyalarınız daha uzun vadeli olacaktır.

 

Beyaz eşyaları en ufak arızada çöpe atmak yerine onarımını yaptırmak hem ekonomik hem enerji tasarrufu bakımından önemlidir.

 

En İyi Servis Hizmetini Nereden Alabilirsiniz?

 

Beyaz eşyalar için servis hizmeti alacağınız zaman, servisin ne zamandır bu işle ilgilendiğine, personeline özenle bakmalısınız.

Araştırdığınızda bu konuda en güvenilir hizmeti verenin olduğunu görebileceksiniz.

Servis, 7/24 hizmet veren nöbetçi teknik ekibi ve standart hizmet veren ekibi ile her türlü beyaz eşya arızalarınızda yanınızda olacaktır. tamamı eğitim almış profesyonel bir ekiple çalışmaktadır.

 

Ekipte her türlü beyaz eşya için ayrı ayrı uzmanlaşmış kişiler yer almaktadır.

Firmayı aramanızın ardından kısa bir değerlendirme sonrası tarafınıza hemen geri dönüş sağlanacaktır. İstanbul'da hem Avrupa hem Anadolu yakasında hizmet vermektedir.

 

Nasıl Servis Çağırabilirim?

 

Evinizde arıza yapmış bir Liebherr ya da başka marka beyaz eşyanız varsa adresinde yer alan telefon numarasından kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bunun dışında yine web sitesinden tek tıkla iletişim kurabilmeniz de mümkündür.

Beyaz eşyalarınız için tercih edebileceğiniz en güvenilir en ekonomik servisi arıyorsanız  ziyaret etmeniz de yarar var.

Teknik ekiple görüşmeniz sonrasında ekip evinize gelecek ve eşyanızın arıza tespitini yaparak onarım programını hazırlayacaktır.

 

Onarım ya evinizde ya servis merkezine gelerek yapılacaktır.

Tamir sırasında yedek parça gerekirse orijinal malzemeler kullanılacak ve bu parçalar için 1 yıl garanti güvencesi verilecektir.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA