(4.5 PUAN)

ÇAYIROVA ARÇELİK SERVİSİ

0532 646 84 10 / 0532 646 84 10

 

Çayırova Arçelik Servisi bünyesi altında bizleri tercih eden müşterilerimize beyaz eşya, klima ve kombi ürünleriyle alakalı teknik servis, onarım ve bakım hizmetleri sunmaktayız.

 

Sunmuş olduğumuz bu hizmetleri son derece hızlı ve kaliteli bir şekilde yerine getirerek müşterilerimizin kullanmış oldukları ürünlerin eskisinden daha iyi bir hale gelmesini sağlamaktayız.

 

Ayrıca hızlı ve kaliteli iş anlayışımızdan dolayı firmamız her daim olumlu geri dönüşler almayı başarabilmiştir.

 

En Yakın Çayırova Arçelik Servisinin Hizmet Verdiği Ürünler ve Hizmet Politikası

 

Çayırova Arçelik Servisi olarak müşterilerimizin kullanmış oldukları buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi ürünleriyle alakalı meydana gelen problemleri çözüme kavuşturmaktayız.

 

Ayrıca evlerinde ya da iş yerlerinde kullanmış oldukları kombi, klimalarda meydana gelen soğutma ve ısıtma sistemi ile alakalı sorunları ve kombi, klima bakımı vermekteyiz.

 

Ayrıca evlerinde tercih etmiş oldukları beyaz eşya kombide meydana gelen sorunları ve genel rutin kombi bakımı gibi hizmetleri müşterilerimize sunmaktayız.

 

Kocaeli Gebze Çayırova Arçelik Servisi Yeniliklere Yabancı Kalmaz

 

Çayırova Arçelik Teknik Servisi çalışmakta olduğumuz sektör içerisinde meydana gelen yenilikleri yakından takip edebilmek adına bazı arkadaşlarımızı görevlendirmiş bulunmaktayız.

 

Bunu yapmamızın genel sebebi iş sahası içerisinde personellerimizin bir problemi çözmek adına telefon numaramızdan müşteri hizmetleri iletişim kuramaları çözümü çözemeden ortamdan ayrılmaları firmamızın prestijini sarsacaktır.

 

Böyle bir duruma sebebiyet vermemek adına servis, onarım ve bakım vermiş olduğumuz ürünlerle alakalı yenilikleri personellerimize aktarmaktayız.

 

Çayırova Arçelik Küçük Ev Aletleri - Çayırova Arçelik Beyaz Eşya - Çayırova Arçelik Buzdolabı - Çayırova Arçelik Derin Dondurucu - Çayırova Arçelik Çamaşır Makinesi - Çayırova Arçelik Kurutma Makinesi - Çayırova Arçelik Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Çayırova Arçelik Bulaşık Makinesi - Çayırova Arçelik Fırın - Çayırova Arçelik Mikrodalga Fırın - Çayırova Arçelik Ocak - Çayırova Arçelik Set Üstü Ocak - Çayırova Arçelik Seramik ocak - Çayırova Arçelik  Aspiratör - Çayırova Arçelik Set Üstü Fırın - Çayırova Arçelik Su Arıtma Cihazı - Çayırova Arçelik Ankastre Ürünler - Çayırova Arçelik Ankastre Fırınlar - Çayırova Arçelik Ankastre Ocaklar - Çayırova Arçelik Ankastre Domino Ocaklar - Çayırova Arçelik Ankastre Aspiratörler - Çayırova Arçelik Ankastre Davlumbazlar - Çayırova Arçelik Davlumbazlar - Çayırova Arçelik Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Çayırova Arçelik Isıtıcılar - Çayırova Arçelik Klima - Çayırova Arçelik Elektrikli Süpürge - Çayırova Arçelik Su Sebili Servis Merkezi

 

TELEFON NUMARASI : 0532 646 84 10

 

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Ana Merkez Şube ÇAYIROVA

 

HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : 10:00 – 18:00 Pazar : Gezici (2 Ekip)

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA