• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

ÇAYIROVA ARÇELİK SERVİSİ

0216 471 80 95

0532 646 84 10

 

Şirketimiz Çayırova Arçelik Servisi bünyesi altında bizleri tercih eden müşterilerimize beyaz eşya, klima ve kombi ürünleriyle alakalı teknik servis, onarım ve bakım hizmetleri sunmaktayız.

 

Sunmuş olduğumuz bu hizmetleri son derece hızlı ve kaliteli bir şekilde yerine getirerek müşterilerimizin kullanmış oldukları ürünlerin eskisinden daha iyi bir hale gelmesini sağlamaktayız.

Ayrıca hızlı ve kaliteli iş anlayışımızdan dolayı firmamız her daim olumlu geri dönüşler almayı başarabilmiştir.

 

Çayırova Arçelik Servisinin Hizmet Verdiği Ürünler ve Hizmet Politikası

 

Çayırova Arçelik Servisi şirketi olarak müşterilerimizin kullanmış oldukları buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi ürünleriyle alakalı meydana gelen problemleri çözüme kavuşturmaktayız.

Ayrıca evlerinde ya da iş yerlerinde kullanmış oldukları klimalarda meydana gelen soğutma ve ısıtma sistemi ile alakalı sorunları ve klima bakımı vermekteyiz.

Ayrıca evlerinde tercih etmiş oldukları kombide meydana gelen sorunları ve genel rutin kombi bakımı gibi hizmetleri müşterilerimize sunmaktayız.

 

Çayırova Arçelik Servisi Yeniliklere Yabancı Kalmaz

 

Çayırova Arçelik Servisi çalışmakta olduğumuz sektör içerisinde meydana gelen yenilikleri yakından takip edebilmek adına bazı arkadaşlarımızı görevlendirmiş bulunmaktayız.

 

Bunu yapmamızın genel sebebi iş sahası içerisinde personellerimizin bir problemi çözmek adına müşteriyle iletişime geçtiklerinde çözümü çözemeden ortamdan ayrılmaları firmamızın prestijini sarsacaktır.

 

Böyle bir duruma sebebiyet vermemek adına servis, onarım ve bakım vermiş olduğumuz ürünlerle alakalı yenilikleri personellerimize aktarmaktayız.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA