• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Atakent Bosch Buzdolabı Servisi

0216 313 30 25

 

İstanbul Atakent semtinin en güvenilir ve kalite odaklı Bosch buzdolabı servisi olarak, Bosch buzdolabı tamir ve bakım hizmetlerimi en verimli şekilde değerli müşterilerimize ulaştırmaktayız.

Her müşterisine mutlaka memnuniyet garantisi sunan bir firma olarak, memnuniyetin söz konusu olmadığı hiçbir teknik konu ilgi alanımıza girmemektedir.

 

Konusunun uzmanı olan teknik kadromuz, mesai saatleri için tüm önceliğini müşterilerine vermekte ve böylelikle sektörün eksiksiz ve kusursuz buzdolabı servis hizmeti çıkmaktadır.

 

Bosch buzdolabı arızalarının tespiti konusunda uzman olan firma çalışanlarımız, profesyonel hizmet veren bir firma çatısı altında sizlere benzersiz bir hizmet kalitesi sunmaktadır.

 

Atakent Bosch Buzdolabı Servisi Kalıcı Çözüm

 

Hızlı servis anlayışı ile İstanbul’un tüm semtlerine verdiğimiz hizmetlerimiz Atakent sakinlerini de kapsamakta ve birinci sınıf hizmet kalitemizde Bosch buzdolabı arızalarına kalıcı çözüm mutlak nitelikte olmaktadır.

Hizmetlerimizin tamamı 1 yıl garantili olup, olası sorunlarda sorumluluk sahibi bir firmanın yapması gerekenleri eksiksiz yapıyor ve sizlere ayrıcalıklı bir hizmetin kapılarını sonuna kadar açıyoruz.

Çağrı merkezimiz kesintisiz iletişim hakkı ile sizlerin en ufak buzdolabı arızalarında yanınızda olabilmek için beklemektedir.

 

1 Yıl Garantili Parça Değişimi Hizmeti

 

Garantili hizmet güvencesi ile hizmet ağına giren tüm müşterilerine verdiği sözleri tutan firmamız, orijinal yedek parça kullanan nadir bosch buzdolabı servislerinden biridir.

 

Bu noktada kaliteden asla taviz vermeyen prensiplerimiz doğrultusunda, değerli müşterilerimize uzun ömürlü teknik servis desteği sunmak, adeta boynumuzun borcu gibidir.

 

Sürekliliği bulunan bir müşteri memnuniyeti için, sektörde yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimini işlerimizin kaliteli olması için kullanmaktayız.

 

Atakent Bosch Buzdolabı Tamiri

 

Yıllarca kullandığınız Bosch buzdolabınız için sadece bir kere teknik servis hizmeti almanız için garantili hizmet kalitesine sahip olan Atakent bosch buzdolabı servisimiz, buzdolabı tamir hizmetlerini sizlere tekrarını yaşatmayacak kalitede sizlerin hizmetine sunmaktadır.

 

En büyük değerimiz olan müşterilerimiz için hızlı ve çözüm odaklı bir hizmet anlayışına sahip olmak, bizi tercih eden binlerce müşterimiz için olmazsa olmaz olan özelliklerimiz arasındadır.

 

Uygun fiyatlarımız ve ödeme kolaylığı sunan hizmet anlayışımız sayesinde bozulan bosch buzdolabınızı ertesi gün daha sağlam çalışır şekilde bulabilirsiniz.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA