• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Kurtköy Hotpoint Ariston Servisi

0216 313 30 25
0532 646 84 10

 

Sırtında beyaz eşyalarıyla bir teknoloji devi olarak adını bütün dünyaya duyurmuş Hotpoint’in iş ilkesi, büyümek için müşteri ve ürün merkezli çalışmaktır.

 

Kurtköy Hotpoint Ariston buzdolabı servisi, işçilik ve parça değişimi için bir yıl garanti vermekte, her türlü onarımı, iyileştirmeyi, hata tespitini müşterinin uygun gördüğü yerde, profesyonel bir ekiple birlikte yapmaktadır.

 

Kurtköy Hotpoint Ariston buzdolabı servisi haftanın yedi günü, günün her saati açıktır.

Diğer beyaz eşyalara yönelik de çalışma yürütmektedir.

Tamir, onarım ve bakımın yanında talebe bağlı olarak ürün kontrolü de yapmakta, durum hakkında detaylı raporlar belgeleyerek müşterinin alakasına sunmaktadır.

 

Kurtköy Hotpoint Ariston buzdolabı servisine çağrı merkezinden, 0216 313 30 25 numaralı telefondan ve internet sitesindeki iletişim formu vasıtasıyla saat kaç olursa olsun erişim mümkündür.

 

Servis ulaştırılan talebe en kısa zamanda, en doğru şekilde müdahale yapılacak ve tam donanımlı bir ekip hazırlanacaktır.

 

Müşteri hoşnutluğu, karşılıklı hakların gözetilmesi, ürün kalitesinin garantisi ve uzun vadede iyileştirme, arızalardan stabil tutma Hotpoint’in misyonu, aynı zamanda da vizyonudur.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA