(4.8 PUAN)

Kurtköy Hotpoint Ariston Servisi


Kurtköy Hotpoint Ariston Telefon Numarası : 0216 313 30 25

 

İstanbul Kurtköy Hotpoint Ariston Acil İletişim Numaramız : 0532 646 84 10 Aynı Gün Hizmet

 

Haftanın Her Günü 08.30 – 20.30 Saatleri Arası Servis Hizmeti Vermekteyiz.

 

Sırtında beyaz eşyalarıyla bir teknoloji devi olarak adını bütün dünyaya duyurmuş Hotpoint’in iş ilkesi, büyümek için müşteri ve ürün merkezli çalışmaktır.

 

Kurtköy Hotpoint Ariston buzdolabı servisi, işçilik ve parça değişimi için bir yıl garanti vermekte, her türlü onarımı, iyileştirmeyi, hata tespitini müşterinin uygun gördüğü yerde, profesyonel bir ekiple birlikte yapmaktadır.

 

Kurtköy Hotpoint Ariston buzdolabı servisi haftanın yedi günü, günün her saati açıktır.

 

Ankastre Servisi - Buzdolabı Servisi - Buzdolabı Tamircisi - Bulaşık Makinesi Servisi - Çamaşır Makinesi Servisi - Davlumbaz Servisi - Fırın Servisi - Kombi Servisi - Klima Servisi Diğer beyaz eşyalara yönelik de çalışma yürütmektedir.

 

Tamir, onarım ve bakımın yanında talebe bağlı olarak ürün kontrolü de yapmakta, durum hakkında detaylı raporlar belgeleyerek müşterinin alakasına sunmaktadır.

 

Kurtköy Hotpoint Ariston buzdolabı servisine çağrı merkezinden, 0216 313 30 25 numaralı telefondan ve internet sitesindeki iletişim formu vasıtasıyla saat kaç olursa olsun erişim mümkündür.

 

Servis ulaştırılan talebe en kısa zamanda, en doğru şekilde müdahale yapılacak ve tam donanımlı bir ekip hazırlanacaktır.

 

Müşteri hoşnutluğu, karşılıklı hakların gözetilmesi, ürün kalitesinin garantisi ve uzun vadede iyileştirme, arızalardan stabil tutma Hotpoint’in misyonu, aynı zamanda da vizyonudur.

 

TELEFON NUMARASI : 0216 313 30 25

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Ana Merkez Şube İSTANBUL / ANADOLUYAKASI 


HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : PAZAR GÜNÜ :10:00 – 17:00 Gezici (1 Ekip)


Hotpoint Ariston Servisi Tamir, Tamircisi 2024 – 2025 yılı Servis Ücretleri Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Geçin.
 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA