(İLK YILDIZI SEN VER!)

Maltepe Liebherr Buzdolabı Servisi

0216 471 80 95
0532 646 84 10

 

Maltepe bölgesinde Liebherr marka buzdolaplarınızda ya da derin dondurucularınızda canınızı sıkan ve makinelerin doğru şekilde çalışmalarını engelleyen problemler var ise hiç düşünmeden firmamızı arayarak en iyi buzdolabı servisi hizmetini temin edebilirsiniz.

 

Liebherr Marka Buzdolaplarında En Kaliteli Tamir Servisi

 

Firmamız olarak buzdolabı tamir servisi sektöründe yıllardır rakipsizliğimizi sürdürmekteyiz.

Bizi diğer rakip tamir servisi firmalarından ayıran en önemli özellik ise; buzdolabı ya da derin dondurucu tamiri esnasında kullandığımız tüm parçalara 1 yıl boyunca tarafımızdan garanti vermemizdir.

 

Bu sayede firmamız tarafından tamir edilen ve parçası değiştirilen buzdolabınız tamir edildikten sonraki 1 yıl içerisinde aynı yerden yeniden arızalanırsa bu defa hiçbir ücret almadan yenisi ile değişim yapabilmekteyiz.

 

Firmamız ayrıca günün her anı ulaşılabilir olması ile de bugünün en çok tercih edilen buzdolabı ve derin dondurucu tamir servisi hizmeti firmasıdır.

Tecrübeli teknik kadromuz her türlü buzdolabı ve derin dondurucu probleminizde bir telefonunuz ile aynı gün içerisinde evinize gelerek gerekli tamir işlemlerini gerçekleştirmektedir.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA