• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Kozyatağı Whirlpool Servisi

 

Ev ve iş yerlerinde sıklıkla kullandığımız Ankastre Beyaz Eşya klimalar soğutma, ısıtma,ortamın nemini alma ve havayı filtreleme konusunda hayatımızı büyük ölçüde kolaylaştırmaktadırlar.Sektörün öncü isimlerinden olan Whirlpool markasının,ürün kalitesine ek olarak servis konusundaki hassasiyetini de göz ardı etmemek gerekir.Kozyatağı Whirlpool Servisi olan firmamız dakaliteden ödün vermeyerek bu servis ağında yer almaktan onur duymaktadır.

 

Whirlpool Servisi Olarak Neredeyiz?

Firmamız, İstanbul ilinin Anadolu Yakası Kadıköy ilçesine bağlı olan Kozyatağı Mahallesi’nde bulunmaktadır. Kozyatağı Whirlpool Servisi olarak, mahallemiz ve çevresinde sizlere Ankastre Beyaz Eşya klima konusunda en iyi hizmeti verme gayreti içerisinde olduğumuzu bildiririz. Gerek adresimize uğrayarak, gerekse telefonlarımızlabizlere ulaştığınız takdirde her türlü bilgi ve hizmeti firmamızdan rahatlıkla alabileceğinizden emin olabilirsiniz.

 

Whirlpool Servisi Olarak Sağladığımız Hizmetler

Tartışılmaz kalitesi ile Whirlpool marka bir Ankastre Beyaz Eşya klima, ancak doğru servis hizmetleri ile istenen performansı gösterebilir ve uzun ömürlü bir kullanım sağlayabilir.Cihazınız düzgün çalışsa dahi, temizlenmeyen filtrelerin sağlığınızı olumsuz yönde etkileyeceğinin bilgisini de vermek isteriz. Kozyatağı Whirlpool Servisi olarak, güven esaslı hizmet anlayışımızla, firmamızın garantisi kapsamında Whirlpool marka Ankastre Beyaz Eşya klima cihazınızın her türlü temizlik, bakım, onarım ve montaj işlerini konusunda uzman ekiplerimizle makul fiyatlarla yapmakta olduğumuzu, tamiratlarda orijinal ve en uygun parçalar kullandığımızı siz değerli müşterilerimize bildiririz. Arıza durumlarında gününde, acil müdahalelerimizle servis hizmetimizi takdir edeceğinizden emin olabilirsiniz. Firmamızla iletişime geçmeniz halinde, güler yüzlü personelimiz sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacaktır.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA