• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

YENİŞEHİR ARÇELİK SERVİSİ

0216 313 30 25
0532 646 84 10

Arçelik markası olarak siz değerli müşterilerimizin bize gösterdikleri ilgiden dolayı bugün büyük bir firma olup hizmet sunabilmekteyiz.

Arçelik markası olarak müşterilerimizin bize gösterdiği ilgiye layık olabilmek için kendimize belirlediğimiz yol üzerinde ilerleyip ürünlerimizi tercih eden müşterilere karşılaştıkları sorunları gidermek için teknik servis, bakım, onarım ve tamir hizmetlerini sunmaktayız. 

Türkiye’nin her yerinde aktif bir şekilde varlığını sürdüren Arçelik firmamıza ait bayilerimizle bizi tercih eden değerli müşterilerimize hizmet vermeye sürdürmekteyiz. 

 

Arçelik firması dünya çapında gerçekleşen teknolojik yenilikleri takip edip yeniliklere ayak uydurarak ürünlerini üretmektedir.

 

Çalışma arkadaşlarımızla beraber müşterilerimizin zaman yönünden kayıp yaşamaması için hızlı bir şekilde işlerimizi yürütmekteyiz.

Müşterilere en uygun ve zaman kaybı yaratmayacak bir şekilde hizmet veren şubelerimizden biri de Yenişehir Arçelik Servisidir.

 

  • Yenişehir Arçelik Servisinin İşlerde Gösterdiği Kalite
  •  

Yenişehir Arçelik Servisi bizi tercih eden müşterilerimizin ürünlerini kullanırken meydana gelen sorunları çözüp müşterilerin zaman kaybı yaşamadan sorunları çözmektedirler.

Kendilerine verilen görevleri en iyi şekilde yerine getirerek firmamızın adını en güzel şekilde temsil etmektedirler.

 

Yenişehir Arçelik Servisi çalışma konusunda ki istikrarı ve işlerde gösterdikleri başarılar ile müşterilerimiz tarafından beğenilip olumlu dönüşler alan bir şubemiz haline gelmiştir.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA