• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Ümraniye Dyson Servisi

0216 313 30 25

0532 646 84 10

 

Hemen hemen tüm marka elektrikli süpürgelerde olduğu gibi Dyson marka elektrikli süpürgelerde de bir takım arızaların ortaya çıkması son derece doğaldır.

 

Söz konusu arızalar bazen kullanıcı hatasından kaynaklanabildiği gibi genellikle de uzun süre kullanımdan kaynaklanabilmektedir.

 

Bu gibi durumlarda ise süpürgenizin yeniden verimli bir şekilde çalışabilmesi için uzman bir teknik desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz.

 

Ümraniye Dyson Servisi olarak tüm teknik deste ihtiyacınızı profesyonel bir şekilde karşılıyor ve süpürgenizi yeniden çalışır bir duruma getirerek size teslim ediyoruz.     

 

Elektrikli Süpürgenizin Çalışmaması Durumunda Ne Yapabilirsiniz?

 

Ümraniye Dyson Süpürge Servisi olarak karşılaştığımız arıza gruplarından birisi de elektrikli süpürgenin ya hiç çalışmaması ya da emiş gücünün azalması gibi sorunlardır.

 

Bu sorunların yanı sıra;

 

  • Süpürgede kart arızası
  •  Süpürgenin normalden fazla sesli çalışması
  • Kötü koku yayması gibi şikayetler de sık rastlanılan arıza türleri arasında bulunmaktadır.
  •  

Tüm bu arıza durumları için Ümraniye Dyson Servisi müşteri hizmetlerini arayarak teknisyenlerimizden randevu talep edebilirsiniz.

 

Adınıza oluşturulan randevu talebinin ardından teknisyenlerimiz kısa süre içerisinde adresinize ulaşarak sorunu tanımlar ve çözüm oluştururlar.

 

Eğer sorun evde çözülemeyecek kadar büyük bir sorunsa ya da yedek parça ihtiyacı söz konusu ise süpürgeniz servisimizde tamir ve onarıma alınacaktır.

 

Garantili Hizmet

 

Ümraniye Dyson Servisi olarak süpürgenizde gerçekleştirilen tüm işlemler ve orijinal yedek parçalar 1 yıllık garanti kapsamındadır.

 

Hem işçilik hem de kullanılan malzeme anlamında garanti veren firmamız süpürgeniz için en etkili ve kaliteli çözüm yöntemlerini gerçekleştirecektir.

 

Hizmetlerimizden yaralanmak için yapmanız gereken tek şeyse 7/24 hizmet veren müşteri temsilcimize ulaşarak bir randevu oluşturmak. Randevunuzun ardından gün içerisinde ekiplerimiz adresinize ulaşarak gerekli teknik desteği sağlayacaktır.  

 

Ademyavuz, Dumlupınar, İnkilap, Altınşehir, Elmalıkent, İstiklal, Şerifali, Armağanevler, Esenevler, Kazımkarabekir, Tantavi, Esenkent, Madenler,Tatlısu, Atakent, Esenşehir, Mehmet Akif, Tepeüstü, Atatürk, Namıkkemal, Topağacı, Cemil Meriç, Hekimbaşı, Necip Fazıl, Yamanevler, Çakmak, Huzur, Parseller, Dudullu, Çamlık, Ihlamurkuyu, Saray

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA