• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com
(5 PUAN)

Ümraniye Dyson Servisi

 

Firma Adı : Ümraniye Dyson Teknik Servisi

 

Telefon Numarası : 0216 313 30 25 

 

Ümraniye Dyson Servisi İletişim Numaramız : 0532 646 84 10

 

Haftanın Her Günü 08.30 – 23.00 Saatleri

 

Ümraniye Dyson Tamir, Tamircisi 2022 – 2023 yılı Servis Ücretleri Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Gecin.

 

Hemen hemen tüm marka elektrikli süpürgelerde olduğu gibi Dyson marka elektrikli süpürgelerde de bir takım arızaların ortaya çıkması son derece doğaldır.

 

Söz konusu arızalar bazen kullanıcı hatasından kaynaklanabildiği gibi genellikle de uzun süre kullanımdan kaynaklanabilmektedir.

 

Bu gibi durumlarda ise süpürgenizin yeniden verimli bir şekilde çalışabilmesi için uzman bir teknik desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz.

 

Ümraniye Dyson Servisi olarak tüm teknik deste ihtiyacınızı profesyonel bir şekilde karşılıyor ve süpürgenizi yeniden çalışır bir duruma getirerek size teslim ediyoruz.     

 

Ümraniye Dyson Elektrikli Süpürgenizin Çalışmaması Durumunda Ne Yapabilirsiniz?

 

En Yakın Ümraniye Dyson Süpürge Servisi olarak karşılaştığımız arıza gruplarından birisi de elektrikli süpürgenin ya hiç çalışmaması ya da emiş gücünün azalması gibi sorunlardır.

 

Bu sorunların yanı sıra;

 

  • Süpürgede kart arızası
  •  Süpürgenin normalden fazla sesli çalışması
  • Kötü koku yayması gibi şikayetler de sık rastlanılan arıza türleri arasında bulunmaktadır.
  •  

Tüm bu arıza durumları için Ümraniye Dyson Servisi müşteri hizmetlerini arayarak teknisyenlerimizden randevu talep edebilirsiniz.

 

Adınıza oluşturulan randevu talebinin ardından teknisyenlerimiz kısa süre içerisinde adresinize ulaşarak sorunu tanımlar ve çözüm oluştururlar.

 

Eğer sorun evde çözülemeyecek kadar büyük bir sorunsa ya da yedek parça ihtiyacı söz konusu ise süpürgeniz servisimizde tamir ve onarıma alınacaktır.

 

İstanbul Ümraniye Dyson Servisi Garantili Hizmet

 

Ümraniye Dyson Servisi olarak süpürgenizde gerçekleştirilen tüm işlemler ve orijinal yedek parçalar 1 yıllık garanti kapsamındadır.

 

Hem işçilik hem de kullanılan malzeme anlamında garanti veren firmamız süpürgeniz için en etkili ve kaliteli çözüm yöntemlerini gerçekleştirecektir.

 

Hizmetlerimizden yaralanmak için yapmanız gereken tek şeyse 7/24 hizmet veren müşteri temsilcimize ulaşarak bir randevu oluşturmak. Randevunuzun ardından gün içerisinde ekiplerimiz adresinize ulaşarak gerekli teknik desteği sağlayacaktır.  

 

Ademyavuz, Dumlupınar, İnkilap, Altınşehir, Elmalıkent, İstiklal, Şerifali, Armağanevler, Esenevler, Kazımkarabekir, Tantavi, Esenkent, Madenler,Tatlısu, Atakent, Esenşehir, Mehmet Akif, Tepeüstü, Atatürk, Namıkkemal, Topağacı, Cemil Meriç, Hekimbaşı, Necip Fazıl, Yamanevler, Çakmak, Huzur, Parseller, Dudullu, Çamlık, Ihlamurkuyu, Saray

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA