• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com
(İLK YILDIZI SEN VER!)

Kartal Dyson Süpürge Servisi

Firma Adı : Kartal Dyson Teknik Servisi

 

Telefon Numarası : 0216 313 30 25

 

Kartal Dyson Servisi İletişim Numaramız : 0532 646 84 10

 

Haftanın Her Günü 08.30 – 23.00 Saatleri

 

Kartal Dyson Tamir, Tamircisi 2022 – 2023 yılı Servis Ücretleri Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Gecin.

 

                Kartal Dyson süpürge servisi, İstanbul Kartal’da bulunmaktadır. Kartal’da hizmet veren dyson süpürge servisi yılların vermiş olduğu deneyimi ve bilgi birikimini, Kartal ve çevre sakinlerinin problemlerini gidermek amacıyla kullanmaktadır.

 

Bir telefon uzaklıkta olan servis, elektrikli süpürgelerin arızalarının giderildiği güvenli bir limandır. Servis hizmetleri hafta içi 08:00-22:00 saatleri arasında yapılmaktadır.

 

Müşteri hizmetlerine gelen servis taleplerinde, arızanın durumuna ve müşterinin acil kodlu talepte bulunmuş olmasına önem verilmekte ve bu yönde servis talepleri karşılanmaktadır.

 

Tüm elektrikli süpürgelerin bakım onarım hizmetleri 2 saat içerisinde yerinde görülüp, gerekli incelemeler yapılarak onarım işlemi yapılmaktadır.

 

                En Yakın Kartal Dyson süpürge servisi, arızalı elektrikli süpürgelerin bakım onarım esnasında gerekli görülmesi halinde parça değişimi yapılmaktadır.

 

Teknik personel onarımını gerçekleştirdiği elektrikli süpürgenin tamir sonrası kontrollerini de yaparak ileride çıkma olasılığı olan arızaların önüne geçmektedir. Gözü önünde onarımı yapılan elektrikli süpürgenin sağlıklı bir şekilde çalıştığını gören müşteri, dyson süpürge servisine olan güveni artmaktadır.

 

Hafta sonları da servis hizmeti veren dyson süpürge servisi Kartal’da müşterilerin vazgeçilmez servisi haline gelmiştir.

 

                İstanbul Kartal Dyson süpürge servisi gezici servis araçlarıyla da Kartal halkına hizmet vermektedir. Arıza durumlarında müşterinin çağrı merkezini arayarak acil bir durum olduğunu ifade etmesi üzerine, gezici servis aracı müşterinin ikametine yönlendirilmektedir.

 

Belirtilen ikamet adresine kısa sürede ulaşan gezici servis personeli, arızayı tespit ederek müşteri bilgilendirilerek gerekli onarım işlemi yapılmaktadır.

 

Kaliteden ödün vermekten kaçınmış ve müşterini taleplerine en etkin bir şekilde karşılık verecek şekilde hizmet anlayışına göre hareket etmektedir. Servis bakımından Kartal sakinlerine öncelik verilmektedir. Bu durum Kartal sakinleri tarafından memnuniyetle karşılanmaktadır.   

 

 Dyson gibi dünya markası haline gelmiş bir firmanın Kartal’da servis hizmetlerini yapmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak, dyson süpürge servisi adına oldukça büyük bir kazançtır.

 

Atalar Mahallesi Çarşı Mahallesi Çavuşoğlu Mahallesi Cevizli Mahallesi Cumhuriyet Mahallesi Esentepe Mahallesi Gümüşpınar Mahallesi Hürriyet Mahallesi Karlıktepe Mahallesi Kordonboyu Mahallesi Orhantepe Mahallesi Orta Mahallesi Petroliş Mahallesi Soğanlık Yeni Mahallesi Topselvi Mahallesi Uğurmumcu Mahallesi Yakacık Yeni Mahallesi Yalı Mahallesi Yukarı Mahallesi 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA