• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Erenköy Bosch Buzdolabı Servisi

0216 313 30 25

 

Erenköy bosch buzdolabı servisi olarak Erenköy ilçesinin tamamına 7/24 servis hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Buzdolabı tamiri ve bakımı konusunda uzun yıllardır deneyimleri ile evlerinize katı sağlayan teknik kadromu, ustalıkla bitirdiği her işten uygun fiyat talebinde bulunmaktadır.

 

Fiyatlarımızın uygun olması pek çok müşterimizi cezbeden özelliklerimizden biri olsa da, en önemlisi, kaliteli hizmetlerimiz, uzun süre sorunsuz buzdolabı kullanmanızı garanti eder.

 

Erenköy Bosch Buzdolabı Servisi Hizmetlerimiz

 

Yiyecekleri doğru bir şekilde saklamak için gerek duyulan buzdolapları, arızalandığında ve bakım gerektiğinde de doğru ellere teslim edilmelidir.

 

Bu noktada Erenköy ilçesinde ikamet eden Bosch buzdolabı kullanıcılarına hitap etmekte olan hizmetlerimiz, güven ve dürüstlük ilkelerine dayalıdır.

 

Profesyonellikte sınır tanımayan teknik kadromuz, acil servis hizmetleri de dâhil olmak üzere, ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda yer almaktan mutluluk duymaktadır.

Yedek parça kullanırken orijinal olmasına özellikle dikkat eden firmamız, verdiği işçilik ve parça değişimi hizmetlerinin uzun ömürlü olması için elinden geleni yapmaktadır.

 

Neden Biz?

 

Değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için teknoloji ile aynı doğrultuda sürdürdüğümüz gelişmelerimiz, sektördeki en başarılı firmalar arasında yer almamıza neden olmuştur.

 

Akılcı ve anlaşılır bir şekilde sizlerin beğenisine sunduğumuz Bosch buzdolabı servis hizmetlerimizden memnun kalmamanız söz konusu değildir.

Çalışmayan Bosch buzdolabı için yapmanız gereken tek şey, çağrı merkezimize arıza ile ilgili kayıt bırakmaktır.

 

Bize ulaşan çağrılarınız hemen değerlendirmeye alınarak, teknik ekibimiz hemen yola çıkar.

 

Alacağınız hizmetin kalitesi için istek ve beklentilerinizi baz alan teknik kadromuz, birçok hizmetinde onayınızı alarak hareket etmektedir. İstediğiniz gibi bir buzdolabı servis hizmeti almak sizleri memnun ederken, sizleri memnun etmenin gururu da bizi mutlu etmeye yetmektedir.

 

Bosch buzdolabı tamir hizmetlerimizde sunduğumuz 1 yıl garanti olanağı, işçilik ve yedek parça gibi pek çok unsuru içermektedir.

Güvenle tercih edebilmeniz için garanti fırsatı ile hizmetinizde olan Erenköy bosch buzdolabı servisi olarak, Tüm Erenköy sakinlerini firmamız hizmetlerinden yararlanmaları için bekliyoruz.

 

İnsanlara faydalı olmak adına seçtiğimiz bu sektörde her zaman en iyi ve en kaliteli olanı sizlerin beğenisine sunmak için gayret etmekteyiz.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA