(5 PUAN)

Fındıklı Whirlpool Servisi


Whirlpool Fındıklı Servisi Telefon Numarası : 0216 313 30 25

 

İstanbul Fındıklı Whirlpool Servisi Acil İletişim Numaramız : 0532 646 84 10 Aynı Gün Hizmet

 

Haftanın Her Günü 08.30 – 20.30 Saatleri Arası Servis Hizmeti Vermekteyiz.

 

Ankastre Beyaz Eşya  konusunda saygın bir yere sahip olan ve her geçen gün daha fazla kullanıcıya ulaşarak müşteri portföyünü genişleten Whirlpool markası, servis konusunda da en iyi hizmetleri vermeye çalışmaktadır.

 

Fındıklı Whirlpool Servisi olarak firmamız da bu geniş servis ağının içerisinde yer almaktadır.

 

Whirlpool Servisi Olarak Neredeyiz?

 

Firmamız, İstanbul ilinin bir ilçesi olan Maltepe’ye bağlı Fındıklı Mahallesi’nde bulunmaktadır. Fındıklı Whirlpool Servisi olarak, yaklaşık 60.000 nüfuslu mahallemizde sizlere Ankastre Beyaz Eşya konusunda her türlü hizmeti vermekten onur duymaktayız.

 

Adresimize bizzat gelerek veya telefonlarımızdan ulaşarak siz değerli müşterilerimize her türlü hizmeti vermeye hazırız.

 

Whirlpool Servisi Olarak Sağladığımız Hizmetler

 

Takdir edersiniz ki Ankastre Beyaz Eşya  kalitesinin iyi olması gerektiği gibi, servis hizmetleri doğru ve yeterli şekilde alınamadığı zaman ya performans istenilen seviyeden düşük kalır ya da cihazın ömrü azalır.

 

Whirlpool marka bir tercih etmeniz isabetli bir karar ise de cihazınızın kurulum aşamasından tutun, sonraki tüm servis gereksinimlerine kadar her konuda sizlere yardımcı olacak uzman bir ekibe muhakkak ihtiyacınız olacaktır.

 

Firmamızın tecrübeli teknik kadrosu ile Fındıklı Whirlpool Servisi olarak bu konudaki tüm gereksinimlerinizi karşılayacağından emin olabilirsiniz.

 

Cihazınızın montajı, gerekli periyodik bakımları, onarım ve tamirat işlemleri için gönül rahatlığıyla firmamızı arayıp bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Karşılıklı güven esasına dayanarak evvela sizin ekonominizi de düşünerek uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla, ama en acil ve en iyi servis hizmetlerini vereceğimizi, tamirat ve onarımlarda orijinal ve uygun parçalar kullanacağımızı, yaptığımız işlerin daima arkasında olacağımızı taahhüt ederek sizleri en yakın zamanda firmamıza beklediğimizi bildiririz.

 

TELEFON NUMARASI : 0216 313 30 25

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Ana Merkez Şube İSTANBUL / ANADOLUYAKASI 


HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : PAZAR GÜNÜ :10:00 – 17:00 Gezici (1 Ekip)


Whirlpool Beyaz Eşya Servisi Tamir, Tamircisi 2024 – 2025 yılı Servis Ücretleri Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Geçin.
 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA