(İLK YILDIZI SEN VER!)

Tuzla Beko Servisi

0216 313 30 25
0532 646 84 10

 

                İstanbul’un Anadolu Yakası’ndaki birçok noktada tamir noktamız bulunmaktadır. Bu noktalardan bir tanesi olarak tuzla beko servisimizi sayabiliriz.

 

Bu tamir noktamız sayesinde bölgedeki müşterilerimize daha kolay şekilde ulaşabilmekteyiz. Böylece müşterilerimizin Beko ürünlerinin tamirini gerçekleştirmekteyiz.

 

                Tuzla beko servisi hizmetleri nelerdir?

 

                Tamir firmamız dikkatli ve hızlı şekilde çalışmayı sevmektedir. Yani bu ikisi arasındaki orantıyı sağlam şekilde kurmuş vaziyettedir.

Bu neden Beko marka her türlü ürününüzü bize ulaştırabilirsiniz. Biz ürünlerinizi belli bir sıraya bağlı olarak tamir etmekteyiz.

Bölgede bizim tamir hizmetlerimizden yararlanmak isteyen birçok kişi olduğunu düşünecek olursak tuzla beko servisi işlemlerimiz biraz uzayabilmektedir.

 

Ancak beklediğiniz kesinlikle değecektir. Çünkü yeri geldiğinde aşırı şekilde hızlanarak tamir aşamalarını noktalamaktayız.

 

                Tuzla beko servisi fiyat aralıkları nasıldır?

 

                Ürünlerdeki sıkıntının durumuna göre fiyatlar değişmektedir. Örneğin; buzdolabındaki parça sorunu hallolabilmekteyken fırın ızgarasının değişmesi olabilmektedir.

 

Bu fiyat listemizi ise tuzla beko servisi web adresimizde detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Bunları inceledikten sonra siz de ürününüzü bize tamir ettirmek ve kalitemizden yararlanmak için can atacaksınız.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA