(İLK YILDIZI SEN VER!)

Yeni Çamlıca Beko Servisi

0216 313 30 25
0532 646 84 10

 

                Tüm İstanbul’da kaliteli ve sorunsuz hizmet anlayışını benimseyen firmamız hizmet ağına yenilerini eklemeye devam ediyor.

 

7/24 ulaşım sağlayabileceğiniz iletişim numaraları ile beyaz eşyalarınızda meydana gelen sorunlara çözüm sunabilen şubelerimizden en yenisi Yeni Çamlıca Beko Servisi.

 

Yeni Çamlıca Beko Servisi Nasıl Hizmet Veriyor?

 

                Hem iletişim numaraları ile ulaşıp randevu alabileceğiniz hem de İstanbul’un farklı semtlerinde yer alan şubelerimize uğrayabileceğiniz Yeni Çamlıca Beko Servisi hızlı hizmet odaklılığı ile diğer başarılı servislerin ön sıralarında yer alıyor.

 

Üstelik son kontrolleri tekrar tekrar yaparak müşterilerinin en güvenli hizmeti almasını amaçlıyor.

 

                Başta klima, kombi, çamaşır makinası, buzdolabı gibi daha pek çok eşyanızın bakım, tamirat ve kurulum gibi farklı sorunlarına çözüm üretebilen Yeni Çamlıca Beko Servisi için öncelikle yapmanız gereken çağrı merkezine ulaşarak var olan sorununuzu anlatmak.

 

Oluşturulan hasar kaydı sonrasında bu bölgede bulunan ve size en yakın konumdaki ekip aracılığı ile evinizde hizmet alıyorsunuz.

Kısa sürede ve son derece profesyonel bir desteğe ihtiyacınız bulunuyorsa firmamızın sunduğu imkanlardan yararlanmaktan çekinmeyiniz.

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA