(5 PUAN)

Westinghouse Buzdolabı Teknik Servisi

 

Westinghouse Buzdolabı Telefon Numarası : 0216 471 80 95

 

İstanbul Westinghouse Buzdolabı Acil İletişim Numaramız : 0532 646 84 10 Aynı Gün Hizmet

 

Haftanın Her Günü 08.30 – 20.30 Saatleri Arası Servis Hizmeti Vermekteyiz.

 

Westinghouse marka buzdolapları firmamızın hizmet verdiği ürünler arasındadır.

 

Westinghouse buzdolapları için gereken tüm bakım ve onarım işlemlerinde teknik ekibimiz etkili ve hızlı bir hizmet sunmaktadır.

 

Bunun yanında Westinghouse buzdolabı ile ilgili yaşanabilecek herhangi bir acil durum anında nöbetçi teknik servisimize başvurulabilir.

 

Tüm hizmetler ve montaj işlemlerinde kullanılabilecek yedek parçalar firmamız tarafından sağlanan bir yıllık garanti kapsamındadır.

 

Bununla birlikte müşterilerin talep ettiği tüm hizmetler için İstanbul’un her noktasına ulaşımımız mevcuttur.

 

Tüm şikâyetlerde adrese ulaşılarak buzdolabı ile alakalı sorunlara yerinde çözüm aranır.

 

Westinghouse Buzdolabı Arızaları

 

Buzdolaplarında en çok şikâyet edilen sorunlardan biri soğutma problemidir.

 

Soğutma probleminin önüne geçmek adına uygulanacak bazı ipuçları buzdolabının daha verimli bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

 

Örneğin buzdolabını aşırı bir şekilde doldurmaktan kaçınmak gerekir. Bu buzdolabının ömrünü kısaltan etkenlerden biridir.

 

Dolayısıyla dışarıda da saklanabilecek besinleri buzdolabından boşaltmak soğutma veriminin atmasında önemli bir adım olacaktır. 

 

Soğutma ile alakalı sorunlar besinlerin raflardaki konumu ile sıkı sıkıya ilişkilidir.

 

Yiyecek ve içecekler kesinlikle buzdolabı duvarlarına temas ettirilmemelidir.

 

Bu buzdolabının kendi ayarlarında yanıltıcı bazı durumların önüne geçerek daha etkin bir soğutma sağlar.

 

Buzdolabında Hava Akışı

 

Westinghouse buzdolaplarında soğutma probleminin en büyük sebeplerinden biri de buzdolabındaki hava akımının engellenmesidir.

 

Bazı yiyecek ve içeceklerin havalandırmaları tıkayacak şekilde dolaba yerleştirilmesi buzdolabındaki hava akışını engeller ve verimli çalışmanın önüne geçer.

 

Bu sebeple havalandırmayı engelleyecek tüm ürünler farklı yerlere konulmalıdır.

 

Ayrıca dış ortam ile buzdolabı arasındaki hava akışını sağlamak da oldukça önemlidir.

 

Bu sebeple mutlaka buzdolabı ile duvar arsında yeterince boşluk bırakılmalıdır.

 

Buzdolabı Temizliği
 

Buzdolabını temiz tutmak daha verimli bir soğutma işleminin gerçekleşmesi için kilit noktadır.

 

Buzdolabındaki yemek kalıntıları enerji ve ısı kaybına sebep olur ve buzdolabının gereksiz br şekilde fazla çalışmasına yol açarak buzdolabı ömrünü kısaltır.

 

Termostat Ayarı

 

Buzdolabındaki besinlerin uzun süre taze kalmasını sağlayacak ancak gereksiz soğutmadan da kaçınarak ayarlanmış bir termostat derecesi idealdir.

 

Buzdolabı besinlerin saklanması için yeterli soğuklukta olmalıdır ancak soğukluk derecesini arttırmak buzdolabında gereksiz enerji kaybından başka bir işe yaramaz.

 

Bu da buzdolabı ömrünü kısaltan etkenlerden biridir.

 

Buzdolabı Kapak Sorunu

 

Buzdolaplarında en sık karşılaşılan sorunlardan biri de buzdolabı kapağının tam olarak kapanmamasıdır.

 

Bu sorun firmamız tarafından çözülebilir ancak erken müdahale etmek buzdolabı ömrünü uzatmak için önemli bir adım olacaktır.

 

Bu sebeple sitede yer alan iletişim numaralarını kullanarak bize ulaşabilir ve kapak sorunun yol açabileceği daha önemli problemlerin önüne geçebilirsiniz.

 

Sorun daha büyük boyutlara ulaştıysa ve buzdolabının bazı parçaları geri dönüşümü olmaksızın bozulduysa yeni parçalar firmamız tarafından temin edilebilir ve en ekonomik olacak şekilde müşteriye sunulabilir.

 

Tüm şikâyetleriniz ve bilgi talepleriniz için bize ulaşmanız yeterli.

 

TELEFON NUMARASI : 0216 471 80 95

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Ana Merkez Şube İSTANBUL / ANADOLUYAKASI 

HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : PAZAR GÜNÜ :10:00 – 17:00 Gezici (1 Ekip)

 

İstanbul Westinghouse Buzdolabı Temizleme Temizliği Servisi Tamir, Tamircisi 2023 – 2024 yılı Servis Ücretleri Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Geçin.

 

Acarkent - Acıbadem - Adatepe - Alemdağ - Altayçeşme - Altıntepe - Altunizade - Atakent - Atalar - Ataşehir - Aydınevler - Aydınlı - Bağlarbaşı -Bağdat Caddesi - Başıbüyük - Beykoz - Beylerbeyi - Bostancı - Bulgurlu - Büyükbakkalköy - Caddebostan - Cevizli - Cubuklu - Çakmak - Çamlıca - Çavuşbaşı - Çekmeköy - Çengelköy - Dragos - Dudullu - Erenköy - Esatpaşa - Esenkent - Esenyalı - Fenerbahçe - Feneryolu - Ferah Mahallesi - Ferhatpaşa - Fetih Mahallesi - Feyzullah - Fındıklı - Fikirtepe - Göztepe - Gülsuyu - Güzelyalı - Hasanpaşa - Ihlamurkuyu - İçerenköy - İdealtepe - İnkilap - Kadıköy - Kalamış - Kartal - Kavacık - Kayışdağı - Kaynarca - Kazasker - Kazım Karabekir - Kısıklı - Kızıltoprak - Koşuyolu - Kozyatağı - Kurtköy - Kuyubaşı - Kuzguncuk - Küçükbakkalköy - Küçüksu - Küçükyalı - Küplüce - Libadiye - Maltepe - Merdivenköy - Moda - Namık Kemal - Orhanlı - Ortadağ - Ömerli - Örnek Mahallesi - Paşabahçe - Paşaköy - Pendik - Petroliş - Rasathane - Sahrayıcedit - Samandıra - Sancaktepe - Sarıgazi - Selimiye - Soğanlık - Suadiye - Sultanbeyli - Sultantepe - Şerifali - Taşdelen - Tepe Ören - Tepeüstü-Tuzla - Uğurmumcu - Ümraniye - Ünalan - Üsküdar - Yakacık - Yavuztürk - Yeni Çamlıca - Yenidoğan - Yenisahra - Yenişehir - Zeynep Kamil - Ziverbey - Zümrütevler
 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA