• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

KÖRFEZ BOSCH SERVİSİ

0216 471 80 95

0532 646 84 10

 

Körfez Bosch Servisi Olarak Sunmuş Olduğumuz Hizmetler

 

Körfez Bosch Servisi olarak artık neredeyse günlük hayatımızın bir parçası haline gelen beyaz eşyalara, klimalara ve kombilere yönelik çeşitli hizmetler vermekteyiz.

 

Bu bakım içerisini sizlere kısa kısa anlatmak gerekirse beyaz eşyalar içerisinde çamaşır makinesinde çarkın dönmemesi, fırının istenilen derecede ısıtmaması, buzdolabının aşırı şekilde buzlanması, bulaşık makinesinde bulunan parçalardan kaynaklı sorunları deneyimli ekip arkadaşlarımız kaliteli malzemeler kullanarak çözüme kavuşturmaktadır.

 

Klimalarda meydana gelen su kaçırma, soğutma ve ısıtma gibi fonksiyonların bozulması, fanın çalışmaması ve iç, dış ünitelerinin beraber çalışamaması gibi arızaları kısa süreler içerisinde çözüme kavuşturmaktayız.

 

Son olarak kombilerde açığa çıkan sıcak su verememe ve yeterli ısıtamama gibi durumları çözmekteyiz.

İşlerimizde göstermekte olduğumuz incelikten dolayı müşterilerimiz nezdinde her daim gözde bir kurumuz.

 

Körfez Bosch Servisi Olarak Hizmet Anlayışımız ve Teknolojiyi Takip Etmemiz

 

Körfez Bosch Servisi olarak müşterilerimize her daim kaliteli ve hızlı kesintisiz bir şekilde hizmet vermek adına çalışmaktayız.

Ayrıca hizmet vermekte olduğumuz sektör içerisinde müşterilerimize karşı mahcup olmamak için bizleri ilgilendirmekte olan teknolojik yenilikleri yakın bir şekilde izlemekteyiz.

 

Eğer iş sahamızı ilgilendiren bir yenilik meydana geldiğini öğrendiğimiz an itibari ile bu yeniliği hem kendimize hem de bünyemizde çalışmakta olan personellerimize karcı bir eğitim süreci başlatmaktayız.

 

Körfez Bosch Servisi olarak bu hizmet sonucunda müşterilerimiz karşısında kendimizden emin bir şekilde hizmet vermeyi hedeflemekteyiz.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA