• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Ataşehir Subzero Buzdolabı Servisi

0216 313 30 25 Teknik Servis

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti

 

Ataşehir Subzero Buzdolabı Servisi

 

                İstanbul Ataşehir'de kurularak halkının buzdolabı bakım ve onarım işlerini kolay bir şekilde yapan ve her geçen gün adını yapmış olduğu çalışmalar sonucunda duyurmayı başaran Ataşehir Subzero buzdolabı servisi çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ederek halkının yüzünü güldürmektedir.

 

Servis her gün yüzlerce buzdolabının bakım ve onarım işlerini pratik bir şekilde yapmaktadır.

 

Garantisi bulunan Subzero buzdolabının bakım ve onarım işlerini ise ücretsiz bir şekilde yaparak müşterisine buzdolabını günübirlik olarak teslim etmektedir.

 

Bu sayede diğer servislerle Ataşehir Subzero buzdolabı servisi rekabete girmesi üzerine yapmış olduğu hizmetler sonucunda bu rekabetten başarılı bir şekilde ön plana çıkmayı başarmıştır.

 

Böylece halkının güvenini kazanan bu servis daha çok hizmette bulunabilmek için günün 24 saati çalışmalarına devam etmektedir.

 

 Her gün TV, gazete, afiş gibi ilanlarla kendi servisinin tanıtımını ve telefon numarasını paylaşarak kendisine daha çok müşteri ekmeye çalışan ve halkına sınırsız hizmette bulunmaya devam eden Ataşehir Subzero buzdolabı servisi sayesinde insanların buzdolabı bozulmaları yüzünden çekmiş olduğu sıkıntılar azalmıştır.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA