• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Beykoz Liebherr Buzdolabı Servisi

0216 471 80 95
0532 646 84 10

 

İstanbul Beykoz bölgesinde ikamet eden ev sahipleri artık çok daha rahat çünkü her türlü derin dondurucu ve buzdolabı arızalarında firmamızın kalite ve güvencesi ile en hızlı hizmeti ayaklarına kadar getirmekteyiz.

 

 Uzun yıllardır beyaz eşya tamir sektöründe yer alarak binlerce müşteri ile edindiğimiz deneyimlerin üzerine her geçen gün yenilerini eklemeye devam ederek bugün sektörümüzün lider beyaz eşya tamir firmalarından birisi haline gelmiş bulunmaktayız.

 

Haftanın Yedi Günü Kesintisiz Tamir Hizmeti

 

Firmamız Beykoz bölgesine beyaz eşya tamir hizmeti veren diğer rakip firmaların aksine fiyat ve performans açısından en iyi hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Ünlü marka Lierbherr'e ait olan her türlü buzdolabı ve derin dondurucu arızanızda 7 gün 24 saat profesyonel teknik destek ekibimiz ile sizlerin yanında olmayı sürdürmekteyiz.

 

 Firmamıza istediğiniz her an gönül rahatlığı ile ulaşabilir ve aynı gün içerisinde evinize teknik destek ekibinin gelmesini sağlayabilirsiniz.

Bu sayede arıza nedeni ile çalışmayan buzdolabınızdaki ya da derin dondurucunuzdaki yiyeceklerin de bozulma riski kalmayacaktır.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA