• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Ünalan Bosch Buzdolabı Servisi

0216 313 30 25

 

Bosch buzdolabı kullanıcıları için özveri kapsamında verdiğimiz hizmetlerimiz, İstanbul Ünalan Mahallesi sakinleri içinde geçerlidir.

Sık arızalanan buzdolabınız için çareyi diğer teknik servis firmalarında bulamıyorsanız, kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile sektörün öncüsü olan firmamızı tercih edebilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti kavramı, firma yetkililer ve çalışanları için en temel ilkelerden biridir.

Uzman kadromuz bir telefon ile sizlerin buzdolabı arızalarının en profesyonel şekilde giderilmesine olanak sağlarken, müşterilerimizin firmamıza olan güveni, sektördeki sağlam duruşumuza müşteri çıkarları doğrultusundaki faaliyetlerimize imkân vermektedir.

 

7/24 Ünalan Bosch Buzdolabı Servisi

 

Evlerde sürekli çalışma özelliğine sahip olan beyaz eşyaların ne zaman arıza vereceklerini kestirmek zordur.

Bunun için temkinli olmayı elden bırakmayan Bosch buzdolabı kullanıcıları, çağrı merkezi numaralarımızı bir yere not almakta ve ihtiyaç duydukları her zaman da çağrı merkezimize ulaşarak ilgili taleplerini firmamıza iletmektedir.

 

Kendini işine adamış olan uzman teknik ekibimiz, sizlere 7/24 buzdolabı tamir ve bakım hizmeti verebilmek için elinden geleni yapmaktadır.

 

Ünalan Bosch Buzdolabı Servisi Çalışma Saatleri

 

Aynı gün hizmet güvencesini sunan Ünalan bosch buzdolabı servisimiz, değerli müşterilerinin belirlediği randevu saatine riayet etmek üzere hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Bu doğrultuda bozulan Bosch buzdolabınız için hizmet almak istediğiniz saati siz belirleyerek müşteri memnuniyeti ilkesinin gerekliliklerini tam olarak yerine getirmenin mutluluğunu yaşamamıza izin vermekteyiz. 

 

Verdiği sözde durmasını bilen dürüst ve güvenilir takım arkadaşlarımız, belirlenen saatte yerinde hizmet vermek üzere kapınızı çalmaktadır.

 

Yapmanız gereken güvenle evinize davet ettiğiniz teknik ekibimizin kaliteli hizmetlerini vermek için buzdolabı yerini çalışanlarımıza göstermek olacaktır.

 

1 Yıl Garantili Buzdolabı Servis Hizmeti

 

Garantili hizmet konusunda İstanbul Ünalan semti içinde en güvenilir hizmet kapasitesine sahip olan firmamız, teknik ekibinin verdiği işçilik ve parça değişim hizmetleri için müşterilerine 1 yıl garanti süresi vermektedir.

 

Bosch buzdolabı tamiri konusunda en hızlı çözümü bizzat bulabileceğiniz firmamız, güler yüzlü ve anlayışlı çalışanları ile yıllardır aynı kalitesinde hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Müşterilerinin mutluluğunu isteyen bir buzdolabı servisi olarak, önceliğimiz verdiğimiz hizmetlerin faydalı nitelikte olabilmesidir.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA