• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

CADDEBOSTAN Buzdolabı Beyaz Eşya Servisi

0216 313 30 25 Teknik Servis Ara

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti

 

Caddebostan Buzdolabı Tamir Servisi

 

                İstanbul Caddebostan'da kurulan ve halkının buzdolabı bakım ve onarımını sınır tanımadan yapmaya hazır olan Caddebostan buzdolabı tamir servisi sayesinde buzdolabı bozulmaları işkence olmaktan çıkmıştır.

 

Servis, halkına 24 saat hizmette bulunarak her marka buzdolabını yapmaktadır. Ayrıca buzdolabının bakım ve onarımını yapan o markanın servisi ise ve garantisi varsa bu hizmeti garanti kapsamında yaparak hiçbir ücret almamaktadır.

 

Bunun dışında herhangi bir buzdolabında ise garanti yoksa müşterisine indirimde bulunan bu servis yapmış olduğu indirim sonucunda bakım ve onarım işlerini yapmaktadır.

 

Böylece yapmış olduğu servisler sayesinde diğer servisleri geçerek ön sırada olmayı başaran Caddebostan buzdolabı tamir servisi sayesinde buzdolaplarının tamir işleri kolay ve pratik hale gelmiştir.

 

Bu nedenle müşterilerinin güvenini kazanan bu servis, daha hızlı hizmet verebilmek için durmadan çalışmalarına devam etmektedir.

Ayrıca servis sayesinde insanların kendilerine olan zamanı artmış ve insanlar başka işlere yönelmişlerdir.

 

Evlere hizmet sunan Caddebostan buzdolabı onarım tamiri sayesinde evlerde bulunan buzdolaplarının tamir işi günübirlik olarak yapılmaktadır.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA