(5 PUAN)

Dragos Miele Servisi


Dragos Miele Servis Telefon Numarası : 0216 313 30 25

 

İstanbul Dragos Miele Acil İletişim Numaramız : 0532 646 84 10 Aynı Gün Hizmet

Haftanın Her Günü 08.30 – 20.30 Saatleri Arası Servis Hizmeti Vermekteyiz.

 

Şirketimiz Dragos Miele Servisi olarak bizlere verilmiş olan görev sahası içindevatandaşların kullanmış oldukları beyaz eşyalar ile ilgili meydana gelebilecek problemleri çözmek adına hizmet sunmaktayız.

 

Kendi görev sahamız içinde gerek kesintisiz hizmetimiz gerekse de güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız sayesinde bizlerle iletişime geçmiş olanmüşterilerimizin her daim takdirini hak eden başarılı bir beyaz eşya firmasıyız.

 

Dragos Miele Servisi Çalışma Sahası İçerisindeki Hizmetleri

 

Dragos Miele Servisi şirketi olarak müşterilerimizin kullandıkları beyaz eşyalar ile alakalı meydana gelen sorunları çözmek adına en iyi koşullarda çözümler sunmaktayız.

 

Mesela kullanıcıların buzdolabı ürününde koku meydana gelmesi, buzdolabında bulunan parçalarda meydana gelen problemlerle alakalı ya da beyaz eşyayla ilgili diğer sorunlarla ilgiliteknolojik ve doğru hamlelerle çözüme kavuşturmak adınahizmetler sunmaktayız.

 

Firmamız teknoloji çağında olduğumuzun farkında olduğundan dolayı eğer bir iş içerisinde kaliteli hizmet sağlama isteği içerisindeysekişimiz içerisinde kullanmış olduğumuz malzemelerimizin bu teknolojiyle uyumlu olmaları sağlamalıyız.

 

Dragos Miele Servisiyle İletişime Geçme Seçenekleri

Dragos Miele Servisişirketi olarak bizleri tercih ederek karşılaşılanproblemleri çözüme kavuşturmak istiyorsanız bizlere bazıiletişim seçenekleri ile ulaşabilirsiniz.

 

Şirketimizin müşterilerin iletişime geçebilmesi adına belirlemiş olduğu sabit telefonlardan birini arayarak müşteri hizmetlerimizde bulunan arkadaşımızla irtibat kurabilirsiniz.

 

Bunun yanı sıra isterseniz internet siteleri üzerinden var olan hesaplarımızı takibe alarak bizlere bu hesaplar aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

 

TELEFON NUMARASI : 0216 313 30 25

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Ana Merkez Şube İSTANBUL / ANADOLUYAKASI 


HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : PAZAR GÜNÜ :10:00 – 17:00 Gezici (1 Ekip)


Dragos Miele Servisi Tamir, Tamircisi 2024 – 2025 yılı Servis Ücretleri Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Geçin.
 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA