• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

DRAGOS MİELE SERVİSİ

 

Şirketimiz Dragos Miele Servisi olarak bizlere verilmiş olan görev sahası içindevatandaşların kullanmış oldukları beyaz eşyalar ile ilgili meydana gelebilecek problemleri çözmek adına hizmet sunmaktayız.

 

Kendi görev sahamız içinde gerek kesintisiz hizmetimiz gerekse de güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız sayesinde bizlerle iletişime geçmiş olanmüşterilerimizin her daim takdirini hak eden başarılı bir beyaz eşya firmasıyız.

 

Dragos Miele Servisi Çalışma Sahası İçerisindeki Hizmetleri

 

Dragos Miele Servisi şirketi olarak müşterilerimizin kullandıkları beyaz eşyalar ile alakalı meydana gelen sorunları çözmek adına en iyi koşullarda çözümler sunmaktayız.

 

Mesela kullanıcıların buzdolabı ürününde koku meydana gelmesi, buzdolabında bulunan parçalarda meydana gelen problemlerle alakalı ya da beyaz eşyayla ilgili diğer sorunlarla ilgiliteknolojik ve doğru hamlelerle çözüme kavuşturmak adınahizmetler sunmaktayız.

 

Firmamız teknoloji çağında olduğumuzun farkında olduğundan dolayı eğer bir iş içerisinde kaliteli hizmet sağlama isteği içerisindeysekişimiz içerisinde kullanmış olduğumuz malzemelerimizin bu teknolojiyle uyumlu olmaları sağlamalıyız.

 

Dragos Miele Servisiyle İletişime Geçme Seçenekleri

Dragos Miele Servisişirketi olarak bizleri tercih ederek karşılaşılanproblemleri çözüme kavuşturmak istiyorsanız bizlere bazıiletişim seçenekleri ile ulaşabilirsiniz.

 

Şirketimizin müşterilerin iletişime geçebilmesi adına belirlemiş olduğu sabit telefonlardan birini arayarak müşteri hizmetlerimizde bulunan arkadaşımızla irtibat kurabilirsiniz. Bunun yanı sıra isterseniz internet siteleri üzerinden var olan hesaplarımızı takibe alarak bizlere bu hesaplar aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA