(5 PUAN)

Ümraniye Tepeüstü Arçelik Teknik Servisi 


Tepeüstü Arçelik Servis Telefon Numarası : 0216 313 30 25

 

İstanbul Tepeüstü Arçelik Acil İletişim Numaramız : 0532 646 84 10 Aynı Gün Hizmet

 

Haftanın Her Günü 08.30 – 20.30 Saatleri Arası Servis Hizmeti Vermekteyiz.
 

 Arçelik firması kurulduğu günden günümüze kadar müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek için çalışanlarıyla beraber kenetlenip çalışarak müşterilerine hizmet götürmeye devam etmektedir.

 

Arçelik ürünlerini kullanan müşterilerimize ürünlerinde meydana gelen sorunlarla ilgili teknik servis, bakım, onarım ve tamir hizmetlerini vermekte ve sorunlarını çözmektedir. 

 

Ülkenin ulaşabildiği her noktasında hizmet veren Arçelik firmamızın bünyesinde bulunan şubelerimizle değerli müşterilerimize çalışma azmi ve iş ahlakımızla hizmet vermeye devam etmekteyiz.

 

Arçelik firması her an kendini geliştirmekte ve teknolojik yeniliklere ayak uydurup bu yenilikler sonucu meydana gelen değişiklikleri siz değerli müşterilerine kesintiye uğratmadan ve kaliteli şekilde hizmetlerini sağlamaktadır.

 

Müşterilerimize hızlı ve kaliteli bir şekilde hizmet sağlayan şubelerimizden biri  Tepeüstü Mahallesi Arçelik Servisidir.

 

  • Ümraniye Tepeüstü Mahallesi Arçelik Servisinin Çalışma Azmi
  •  

Tepeüstü Mahallesi Arçelik Servisi ürünlerimizi evinde veya iş yerinde kullanan müşterilerimize hızlı ve kesintisiz bir şekilde hizmet etmekte ve firmamızı adını tanıtmaktadırlar.

 

Tepeüstü Mahallesi Arçelik Servisi kalitesi ve hızı ile ürünleri kullanan müşteriler tarafından kuşku duymadan tercih edilen bir şube konumundadır.

 

TELEFON NUMARASI : 0216 313 30 25

 

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Ana Merkez Şube İSTANBUL / ANADOLUYAKASI 


HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : PAZAR GÜNÜ :10:00 – 17:00 Gezici (1 Ekip)


Tepeüstü Arçelik Servisi Tamir, Tamircisi 2024 – 2025 yılı Servis Ücretleri Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Geçin.
 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA