(5 PUAN)

Bulgurlu Bosch Buzdolabı Teknik Servisi

 

Bulgurlu Bosch Buzdolabı Telefon Numarası : 0216 313 30 25

 

İstanbul Bulgurlu Bosch Buzdolabı Servisi Acil İletişim Numaramız : 0532 646 84 10 Aynı Gün Hizmet

 

Haftanın Her Günü 08.30 – 20.30 Saatleri Arası Servis Hizmeti Vermekteyiz.

 

Bulgurlu Bosch buzdolabı servis firması olarak, Bulgurlu semtinin birçok noktasına kaliteli hizmetlerimiz ulaşmaktadır.

 

Bosch buzdolabı teknolojisini yakından kavramış olan teknik ekibimiz, buzdolabı tamir ve bakım işlerinde sizlere bir telefon kadar uzaklıktadır.

 

7/24 hizmetinizde yer alan çağrı merkezimizde firmamıza ulaşarak, yaşadığınız buzdolabı teknik arızalarını ilgili elemanlarımıza aktarabilir ve sizlerin beklentilerini en iyi karşılayacak olan teknik kadromuzu hizmetleri için talep edebilirsiniz.

 

Müşterilerimiz ile ortak noktada buluşmamıza neden olan kaliteli hizmet anlayışımız, Bosch buzdolabı kullanıcılarının en kısa sürede memnun kalacakları hızda hizmetinize sunulmaktadır.

 

Uygun Fiyata Kaliteli Bosch Buzdolabı Servisi

 

Müşterisi ile arasına yüksek rakamların girmesine izin vermeyen Bulgurlu bosch buzdolabı servisimiz, fiyat konusunda müşteriden çok, müşterilerimizin bütçesini düşünerek fiyat teklifinde bulunmaktayız.

 

Diğer yandan fiyatlarımızı hizmetlerimiz öncesinde teklif olarak sunmamız, hizmet sonrasında sürpriz fiyatlarla karşılaşmanızı önlemektedir.

 

Sadece hak ettiği ücret dahilinde fiyat belirleyen firmamız, işçilik konusunda piyasanın en uygun ve kaliteli hizmetini sunarken, yedek parça ihtiyaçlarında da mümkün olan en uygun fiyat çerçevesinde parça değişimi hizmeti vermektedir.

 

Bulgurlu Bosch Buzdolabı Servisi Hizmetlerimiz

 

İşinde uzman niteliğe sahip olan teknik kadromuz, İstanbul içine verdiğimiz Bosch buzdolabı servis hizmetlerinde büyük ölçüde gurur duyacağınız özellikteki hizmetlere imza atmaktadır.

 

Güler yüzü yüzlerinden eksik etmeyen ve müşterisi ile kaliteli bir iletişim kurabilen yetenekli personelimiz, müşterilerimiz ile aramızdaki en önem verdiğimiz kişilerdir.

 

Müşteri memnuniyeti için en büyük yatırımını elemanlarına yapan firmamız, personel eğitimlerini aksatmadan düzenli olarak her personelin almasına özen göstermektedir.

 

Bu da işini severek yaptığı için eğitimlere seve seve katılan teknik kadronun mükemmel bir işçilik kalitesine sahip olmasını sağlamaktadır.

 

Bulgurlu Bosch Buzdolabı Servisi İletişim

 

Uzun yıllardır İstanbul İlindeki Bosch buzdolabı kullanıcıları için verdiğimiz teknik servis hizmetlerimiz sadece kaliteyi hedeflemiş olarak sizlerin hizmetine sunulmaktadır.

 

Müşteri memnuniyetini kaçınılmaz hale getiren hizmet anlayışımız, profesyonel nitelikte buzdolabı tamiri hizmeti almanızı sağlarken, garanti güvencesinde olan işçilik ve parça değişimlerimiz, uzun vadede sorun çıkarmayacak şekilde hizmet almanıza olanak sağlamaktadır.

 

Hizmetlerimiz ve iletişim bilgilerimiz hakkında detaylı bilgi almak için web sitemiz ve çağrı merkezimiz kesintisiz hizmetinizdedir.

 

TELEFON NUMARASI : 0216 313 30 25

 

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Ana Merkez Şube İSTANBUL / ANADOLUYAKASI 

 

HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : PAZAR GÜNÜ :10:00 – 17:00 Gezici (1 Ekip)

 

Bulgurlu Bosch Buzdolabı Servisi Temizliği, Temizleme, Tamir, Tamircisi 2023 – 2024 yılı Servis Ücretleri Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Geçin.
 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA