• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Sultanbeyli Bosch Buzdolabı Servisi

0216 313 30 25

 

İstanbul’un birçok noktasında mutlaka bulunan Bosch buzdolabı kullanıcıları, firmamızın varlığı ile kendilerini daha da şanslı hissetmektedirler.

 

Ayrıcalıklı bosch buzdolabı servisi olmanın gururunu bizler yaşarken, değerli müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun kalmaları için elimizden geleni yapıyoruz.

 

Profesyonel bir iş ahlakı ve prensiplerimizden ödün vermeden uzun yıllardır aynı sektörde hizmetlerimiz devam etmektedir.

 

7/24 Aktif Çağrı Merkezi

 

Pek çok buzdolabı tamir hizmeti veren firma, 7/24 çağrı merkezi ile kesintisiz hizmet verdiğini iddia etse de, alacağınız hizmetin ertesi güne kalması muhtemeldir.

Bu konuda oldukça hassas bir hizmet anlayışına sahip olan Sultanbeyli bosch buzdolabı servisimiz, saat kaç olursa olsun çağrı merkezimiz tarafından alınan kayıtlara anında geri dönüş yapmaktadır.

 

Dizler için acil buzdolabı servis hizmeti sağlarken, nöbetçi teknik personelimiz sizlere en iyiyi sunmak için, gün içindeki gösterdikleri performansın aynısını hizmetinize sunmaktadır.

 

Alanında Donanımlı Teknik Kadro

 

Alanında uzman ve tam anlamıyla teknik donanıma sahip olan firmamız, bulunduğu bölge içinde Sultanbeyli bosch buzdolabı servisi olarak faaliyet göstermektedir.

Bosch buzdolabı arızalarına anında müdahale için hazır olarak bekleyen teknik kadromuz, teknik anlamda olması gereken tüm özelliklere sahiptir.

 

Firma özgüvenimizin büyük bölümünün sebebi, teknik kadromuz olurken, müşterilerimizin firmamıza duyduğu güven ve memnuniyet uygusu da, sektörde sağlam ve gururlu bir duruş sergilememize neden olmaktadır.

 

Sultanbeyli Bosch Buzdolabı Servisi Orijinal Yedek Parça

 

Firmamız tarafından sizlerin hizmetine sunulan her işçilik hizmetimiz garantili ve kaliteli iken, yedek parça gereken buzdolaplarınız için parça seçimlerimiz her zaman orijinal olandan yanadır.

Sultanbeyli bosch buzdolabı servisi olarak, en çok vermekte olduğumuz yedek parça hizmetimizin orijinallik özelliği ile sizlere kalıcı ve kaliteli bir hizmet imkânı sunmaktadır.

 

Müşterileri ile iletişimi kuvvetli bir Bosch buzdolabı servisi olarak, vereceğimiz hizmetlerin içeriği hakkında sizleri bilgilendirmek için büyük çaba sarf etmekteyiz.

 

Diğer yandan yüksek maliyet gerektiren hizmetlerimiz kapsamında yine müşterilerimiz özenle bilgilendirilmekte ve onayınız doğrultusunda gerekli hizmet verilmektedir.

 

Detaycı ve müşteri ile empati kurma özelliğine sahip bir firma oluşumuz, kaliteli hizmet almanızı kaçınılmaz kılarken, yüksek ücret talepleri ile hayal kırıklığı yaşamanızın önüne geçmektedir.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA