(İLK YILDIZI SEN VER!)

Acıbadem Mahallesi Beko Servisi

0216 471 80 95
0532 646 84 10

 

Beyaz eşyalarımız her daim evin vazgeçilmez demirbaşları arasında gelmektedir.

Bu noktada evin vazgeçilmezi olan eşyalarımızda görülen arızalar, bakım zamanlarının gelmesi her daim ev sahibini tedirgin eden ve korkutan durumlar arasında yer almaktadır.

Bu aşamada servis aramak, kaliteli hizmet sunan bir servis bulmak ve uygun fiyatlı güvenilir hizmet almak zor bir arayış olabilmektedir.

Firmamız bu noktada güven, kalite ve uygun fiyat garantisi ile uzun yıllardır İstanbul Acıbadem ve çevresinde hizmet sağlamaktadır.

Acıbadem mahallesi beko servisi olarak kaliteli hizmet anlayışımızın yanı sıra uygun fiyatlar ile her türlü servis imkanını siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

 

Acıbadem mahallesi beko servisi olarak firmamız 7/24 çağrı merkezi ile de teknolojik ve profesyonel servis imkanı sunmaktadır.

Her türlü sorunda mesai saatleri içinde ve dışında bizlere ulaşabilir, hafta sonu ve hafta içi gün fark etmeksizin randevu oluşturabilirsiniz.

 

Firmamız anında hizmet anlayışı ile çalışmakta olup Acıbadem mahallesi beko servisi olarak gezici ekiplerimiz sayesinde kolay ve hızlı bir biçimde verilen adrese ulaşım sağlamaktayız.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA