(5 PUAN)

Zümrütevler Bosch Buzdolabı Teknik Servisi

 

Zümrütevler Bosch Buzdolabı Telefon Numarası : 0216 313 30 25

 

İstanbul Zümrütevler Bosch Buzdolabı Servisi Acil İletişim Numaramız : 0532 646 84 10 Aynı Gün Hizmet

 

Haftanın Her Günü 08.30 – 20.30 Saatleri Arası Servis Hizmeti Vermekteyiz.

 

Bosch buzdolabı teknik konularında uzman olan kadromuz yıllardır Zümrütevler bosch buzdolabı servisi olarak hizmet vermekteyiz.

 

Disiplinli bir şekilde müşteri memnuniyetini değerli müşterileri için kaçınılmaz hale getiren firmamız, Bosch buzdolabı montajı, bakım ve onarım hizmetlerinde yer alan köklü bir firmadır.

 

Aynı gün için hizmet garantisi veren firmamız, yerinde verdiği Buzdolabı tamir hizmetlerinde son derece sağlıklı kurallar çerçevesinde hizmet vermektedir.

 

7/24 Bosch Buzdolabı Servis Hizmeti

 

Zümrütevler mahallesi sakinlerinin buzdolabı arızaları konusunda mağduriyetlerinin en kısa sürede sona ermesi için 7/24 hizmetleri ile popüler olan firmamız, çağrı merkezimize gelen çağrılarınız doğrultusunda sizler için en uygun kalitedeki servis hizmetlerini sunmaktayız.

 

Orijinal yedek parça kullanımında sektörün lider Zümrütevler bosch buzdolabı servisi olarak, uygun fiyata sizlere verdiğimiz her yedek parça ürünü birinci sınıf işçilikle montajı yapılmaktadır.

 

Ekonomik Fiyat Garantisi

 

Zümrütevler bosch buzdolabı servisi olarak faaliyetlerimizin ortak amacı müşteri memnuniyetini elde edebilen bir firma olabilmektir.

 

Bu doğrultuda sektördeki kararlı duruşumuz ile varlığımızı sürdürürken, Zümrütevler semti içinde en ekonomik Bosch buzdolabı servisi olmaktan da gurur duymaktayız.

 

Sizlerin cebini düşünün hizmet anlayışımız, kendi maddi kazançlarımızın önüne geçmekte ve hizmetlerimizin herkese ulaşabilmesi için ekonomik fiyatlar çerçevesinde hizmet vermekteyiz.

 

Dürüst ve eğitimli bir kadro ile yıllardır İstanbul’un pek çok bölgesinde faaliyet göstermekte olan firmamız, işçilik ve yedek parça konusunda kaliteden ödün vermeden sizlerin istek ve beklentilerine karşılık vermektedir.

 

Teknoloji odaklı bir bosch buzdolabı servisi olarak, elemanlarımızın tamamı genç ve dinamik özellikte olan ve sektörde bizi ilgilendiren teknolojik gelişmelere ayak uydurabilen kişilerdir.

 

Neden Biz?

 

Kalitenin farkında olan pekçok kişi için geçerli nitelikte olan hizmetlerimiz, müşterilerimizin ayrıcalıklı hizmet deneyimi yaşamaları için geniş bir hizmet ağı çerçevesinde hizmetinize sunulmaktadır.

 

Dürüstlük ve güven kuralları içinde vermekte olduğumuz hizmetlerimizle müşterilerimizin memnuniyet ve takdirlerini kazanırken, sektördeki birçok rakibimize de örnek teşkil etmek firmamız adına gurur verici bir durumdur.

 

Firma çalışanlarımız en kısa sürede çağrılarınıza yanıt vermek için çaba gösterirken, hizmet esnasında da soru ve sorularınızı çekinmeden sorabileceğiniz bir anlayış tarzı ile sizlerle iletişim kurmaktadırlar.

 

TELEFON NUMARASI : 0216 313 30 25

 

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Ana Merkez Şube İSTANBUL / ANADOLUYAKASI 

HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : PAZAR GÜNÜ :10:00 – 17:00 Gezici (1 Ekip)

 

Zümrütevler Bosch Buzdolabı Servisi Temizliği, Temizleme, Tamir, Tamircisi 2023 – 2024 yılı Servis Ücretleri Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Geçin.
 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA