(5 PUAN)

Suadiye Bosch Buzdolabı Teknik Servisi

 

Suadiye Bosch Buzdolabı Telefon Numarası : 0216 313 30 25

 

İstanbul Suadiye Bosch Buzdolabı Servisi Acil İletişim Numaramız : 0532 646 84 10 Aynı Gün Hizmet

 

Haftanın Her Günü 08.30 – 20.30 Saatleri Arası Servis Hizmeti Vermekteyiz.

 

Genç ve dinamik teknik kadromuz ile yıllardır hizmetinde bulunduğumuz Suadiye sakinleri için bölgenin en çok tercih ettiği Suadiye bosch buzdolabı servisi olmak adına yoğun çabalarımız sürmektedir.

 

Büyük ölçüde Bosch buzdolabı kullanıcılarının teknik konularda akıllarına ilk gelen firmalardan biri olarak, garantili ve hızlı çözümler sunmak müşterilerimize karşı hissettiğimiz başlıca görev ve sorumluluklarımız arasında yer almaktadır.

 

Evlerde kullanılan buzdolaplarının sizler için en anlama geldiğinin çok iyi farkında olan firmamız, tük teknik kadrosu ve sahip olduğu hizmet anlayışı ile sizlerin eksiksiz ve kusursuz hizmet alabilmesi için elinden gerekeni yapmaktadır.

 

Birinci Sınıf İşçilik, Uzman Teknik Kadro

 

Buzdolabı tamir ve bakım alanında işçilik kalitesi son derece önemlidir.

 

Özensiz ve gerekli malzemeler kullanılmadan verilen buzdolabı teknik servis hizmetlerinin kalitesinden söz etmek mümkün değildir.

 

Bu noktada bu güne kadar karşılaştığınız hayal kırıklığı sebebi olabilecek buzdolabı servis hizmetleri yerle bir eden hizmet kalitemiz, dürüst ve kalıcı çözümler üreterek, bozulan Bosch marka buzdolaplarınızın tamirini gerçekleştirmektedir.

 

Firmamız teknik ekibi tarafından gerçekleştirdiği her hizmet için 1 yıl garanti desteği sunmaktadır.

 

Yedek parça kullanımında orijinal özellikteki ürünleri tercih eden firmamız, uzun ömürlü bir hizmet kalitesi için, işçilik ve yedek parça konusunda bir yıl boyunca yaşayacağınız olası sorunlar için ücretsiz müşteri desteği hizmeti sunmaktadır.

 

Suadiye Bosch Buzdolabı Servisinde Ekonomik Fiyat Güvencesi

 

Bosch buzdolabı teknik servis alanında uzmanlık derecesinde hizmet veren firmamız, müşterileri ile iletişimi güçlü bir firma olarak, beklentilerin tam karşılığı niteliğinde hizmet vermektedir.

 

Bosch buzdolabı tamir ve bakımı için gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerimiz kalite ve güvenden ibarettir. Bu doğrultuda fiyat konusunda emeğinin tam karşılığını talep eden firmamız, hak etmediği ücreti müşterilerinden kesinlikle talep etmez.

 

Piyasadaki pek çok Bosch buzdolabı servis firmasından daha uyguna verdiğimiz işçilik ve yedek parça servis hizmetlerimizde, önceliğimiz uygun fiyata kaliteli hizmete ulaşabilmenizdir.

 

Bu amacımızı gerçekleştirmek için kendi çıkarlarından ödün vererek hizmet veren firmamız, bulunduğu bölgedeki en ekonomik Suadiye bosch buzdolabı servisi olma özelliğine sahiptir.

 

Sizler için elimizden gelenin en iyisini yaptığımızdan emin olarak hizmetlerimizden güvenle yararlanabilirsiniz.

 

TELEFON NUMARASI : 0216 313 30 25

 

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Ana Merkez Şube İSTANBUL / ANADOLUYAKASI 

 

HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : PAZAR GÜNÜ :10:00 – 17:00 Gezici (1 Ekip)

 

Suadiye Bosch Buzdolabı Servisi Temizliği, Temizleme, Tamir, Tamircisi 2023 – 2024 yılı Servis Ücretleri Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Geçin.
 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA