• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Buzdolabı Bakım

0216 471 80 95 / 0212 295 62 11

Buzdolabı bakım ve onarım hizmetlerimiz ile günün her saatinde, haftanın bütün günlerinde yanınızdayız.

Değişen teknoloji ışığında teknik eğitimlerini tamamlayan ve her daim eğitim görmeye devam eden uzman servis kadromuz ile yalnızca tamir ve yedek parça işlemlerinde değil  bakım ve onarım konusunda da İstanbul’da öne çıkan firmalardan biri olmayı hedefliyoruz.

Acil buzdolabı servis hizmetlerine de dahil olan buzdolabı bakım işlemlerine ulaşmak için çağrı merkezimizi aramanız yeterli.

 

Buzdolabı Bakımı Bizden Sorulur

 

Bakım servisi de profesyonel eller tarafından yürütülmektedir. Bütün markaların bütün modellerinde ortaya çıkabilecek hasar ve aksaklıkları önlemek adına buzdolabı bakımı konusunda son derece titiz bir çalışmayı sizler için yürütüyoruz.

Diğer bütün işlerde olduğu gibi buzdolabı bakımında da önceliğimiz müşterilerimizin memnun kalması ve ürünleri uzun süre kullanma olanağı yakalayabilmesidir.

Tarafımızdan yapılan bütün bakım onarım ve tamirat işleri işçilik ve malzeme alanında bir yıl garanti içermektedir.

 

Buzdolabı Bakımı İçin Bize Ulaşın

 

Yedi gün yirmi dört saat boyunca her an ulaşabileceğiniz çağrı merkezimizi arayarak buzdolabı bakımı için bize ulaşabilirsiniz.

Bir yıl garantili bu işlemler bilgi merkezimize kayıt edilmekte olup sizlere gereksinim duyulan durumlarda ulaşılması için kullanılmaktadır.

Buzdolabı bakımını ayağınıza kadar gelecek olan servis ekibimizin ellerine bırakın. Konusunda uzman bakım servisi çalışanlarımız sayesinde buzdolabınızın ömrü iki kat uzayacak.

Ayrıca birçok konuda tasarruf etmenize ve birçok masraftan kaçınmanıza da olanak sağlayacak. Bunun için yapmanız gereken tek şey bize ulaşmak ve işi uzmanından istemek.

 

Evlere Servis Buzdolabı Bakımı

 

Buzdolabınızın bakımını yaptırabilmek için yalnızca bizi aramanız yeterli. Servis servi gezip kalite aramanıza hiç gerek yok.

Çünkü kaliteli buzdolabı servisini evinize kadar getiriyoruz. Çağrınızın hemen ardından aynı gün içerisinde evinize kadar gelen ekibimiz uzman gözü ile bakım ve onarım işlerini tamamlarken size yalnızca beklemek düşüyor.

Ayrıca sizin memnuniyetiniz için sağlamakta olduğumuz garanti hizmetinin güvenini de içinizde hissedeceksiniz.

Buzdolabınızı çok daha uzun yıllar sağlıklı bir biçimde kullanabilmeniz için bizi arayın bakım, onarım ve tamirata dair bütün sorunlarınıza çözümler bulalım.

 

Müşteri Odaklı Buzdolabı Bakım Hizmeti

 

Müşteri memnuniyetine dayalı hizmetlerimiz içerisinde yer alan buzdolabı bakımı hizmetinde de yine öncelik sizsiniz.

Ürününüzün daha uzun süreler kullanılabilmesi ve sorun yaratmaması için buzdolabınızda ortaya çıkan aksaklıkların onarılması ve bakımının tam olarak yapılması gerekmektedir.

Bu nedenle evinize kadar geliyor ve buzdolabınızın bakımını uzman kadromuz aracılığı ile sağlıyoruz.

Bir yıl işçilik ve ürün garantisinin yanı sıra bize her gün her saatte her yerden ulaşabileceğiniz iletişim ağımızı da hiçbir zaman koparmamayı taahhüt ediyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her zaman ilk önceliktir.

Bu nedenle sizin için çalışıyor ve ürünlerinizin bakım onarım işlerini garantili ve kaliteli bir biçimde gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz.

 

Adalar » Arnavutköy » Ataşehir » Avcılar » Bağcılar » Bahçelievler » Bakırköy » Başakşehir » Bayrampaşa » Beşiktaş » Beykoz » Beylikdüzü » Beyoğlu » Büyükçekmece » Çatalca » Çekmeköy » Esenler » Esenyurt » Eyüp » Fatih » Gaziosmanpaşa » Güngören » Kadıköy » Kağıthane » Kartal » Küçükçekmece » Maltepe » Pendik » Sancaktepe » Sarıyer » Silivri » Sultanbeyli » Sultangazi » Şile » Şişli » Tuzla » Ümraniye » Üsküdar » Zeytinburnu

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA