• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Sancaktepe Goldstar Servisi

0216 471 80 95 & 0532 646 84 10

Anadolu yakasında Goldstar servis hizmetini biz veriyoruz. Sancaktepe Goldstar servisimiz ulaşabilirsiniz.

Yıllardır beyaz eşya servis, satış sonrası hizmet, tamir, bakım, onarım ve kurulum işlerinde sektörde faaliyet göstermekteyiz.

İşinde uzman eğitimlerini tamamlamış profesyonel teknisyenlerimiz yerinde montaj ve kurulum, onarım tamir işlerini gerçekleştirirler.

 

Derin dondurucu, buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, set üstü ocak, kurutma makinası ve ankastre mutfak, hazır mutfak gibi her türlü beyaz eşya ve mutfak işlerinde yanınızdayız.

 

Çağrı merkezimizi aradığınız andan itibaren operatörlerimiz sizden gerekli her türlü bilgiyi alarak teknik ekibimiz bilgilendirir ve size yönlendirir. En kısa zaman dilimi içinde teknik ekibimiz size ulaşırlar. Yerinde arıza tespitini yaparak sizi bilgilendirirler.

 

Herhangi bir surette parça değişimi söz konusu olursa Goldstar orijinal 1 yıl garantili yedek parçayla değişimi gerçekleştirirler. Tamir, onarım işlerini bitirdikten sonra en gelişmiş ekipmanlarla işlemin kontrolünü gerçekleştireler. 

 

Sancaktepe Goldstar servisimizde en iyi eğitimle donatılmış ekibimiz gerek yerinde gerekir ve ihtiyaç duyulursa atölye ortamında en çabuk şekilde arıza veren ürününüzün teknik aksamını düzelterek yeniden siz müşterilerimizin hizmetine sunarlar.

Bütün bu işlemlerimiz Sancaktepe Goldstar servis güvencesi altında yaparlar. Kurulum ve tamir ve bakım işlerinde siz müşterilerimizin memnuniyeti için her türlü çabayı göstermek bizim birinci önceliğimizdir.

 

Arızanın bize bildirilmesiyle başlayan süreç arızanın giderilmesi ve cihazın sizin istifadenize yeniden sunulması arasında ki zamanı en verimli şekilde kullanmak için çalışmalarımız devam etmektedir.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA