• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com
(İLK YILDIZI SEN VER!)

Fındıklı Buzdolabı Beyaz Eşya Servisi

0216 313 30 25 Teknik Servis Ara

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti

 

Fındıklı Buzdolabı Tamir Servisi

 

                İnsanların buzdolabı bakım ve onarım işlerini yorulmadan ve durmadan çalışarak yapan ve diğer servislere oranla daha büyük işler başaran Fındıklı buzdolabı tamir servisi sayesinde buzdolabının bozulma korkusu bu servis sayesinde yok olmuştur.

 

Her çeşit buzdolabını garanti vererek sağlam bir şekilde yapan bu servis sayesinde herkes diğer servislere olan talebi azaltmış ve bu servise yönelmişlerdir.

 

Servis sade bununla kalmayıp evlere ücretsiz sunmaktadır. Sadece bakım onarım işlerinde belli bir ücret alan bu servis yapmış olduğu işlerinden dolayı halkını memnun bırakmıştır.

Bunun yanısıra garanti kapsamında bulunan buzdolaplarını ücretsiz bir şekilde yapan bu servis yapmış olduğu işlerden hiçbir ücret almamaktadır.

 

Sadece bununla yetinemeyen Fındıklı buzdolabı tamir ustası arayanlar ayrıca garantisi olmayan buzdolaplarının da bakım ve onarımını yapmaktadır.

 

Böylece hizmette sınır tanımayarak günün 24 saati servis yapan bu servis sayesinde insanların buzdolabı bozulmaları yüzünden kendilerine ayıramadıkları zaman azalmıştır.

Her gün yüzlerce buzdolabını güvenli bir şekilde tamir eden Fındıklı buzdolabı tamir servisi sayesinde ev hanımlarının yüzü gülmeye başlamıştır.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA