(5 PUAN)

Merdivenköy Arçelik Teknik Servisi 


Merdivenköy Arçelik Servis Telefon Numarası : 0216 313 30 25

 

İstanbul Merdivenköy Arçelik Acil İletişim Numaramız : 0532 646 84 10 Aynı Gün Hizmet

 

Haftanın Her Günü 08.30 – 20.30 Saatleri Arası Servis Hizmeti Vermekteyiz.

 

Uzun yıllardır Kadıköy ve çevresinde hizmet veren firmamız Merdiven köy Mahallesi Arçelik Servisi olarak da hizmet sağlamaktadır.

 

personeli ile bu alanda uzun yıllardır hizmet sunarken çevreyi iyi tanıdığımız için müdahaleler anında gerçekleşmekte olup her zaman kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde siz değerli müşterilerimize hizmet sunulmaktadır.

 

Merdiven köy Mahallesi Arçelik Servisi olarak kaliteli hizmetin yanı sıra güvenilir ve uygun fiyatlı bir servis imkanı sağlamaktadır.

 

Arçelik marka her ürün ve model de yaşanan sıkıntı da bizlere ulaşmanız halinde güvenilir ve garanti altında servis hizmeti deneyimli personellerimiz tarafından anında sağlanmaktadır.

 

Kendini geliştiren ve teknoloji ile uyumlu donanımlarımız sayesinde her türlü sorunda doğru tespit ve müdahale sayesinde kaliteli hizmetin keyfine varabilirsiniz.

 

Güvenilir ve Hızlı Hizmet Merdiven köy Mahallesi Arçelik Servisi

 

Merdiven köy Arçelik Servisi olarak 7/ 24 ulaşabileceğiniz numara sayesinde mesai saatleri dışında servis aramak zorunda kalmazsınız.

 

Gezici ve nöbetçi servislerimiz sayesinde kısa sürede dönüş yapılarak sorun için teknik ekibimiz sizlere destek sağlamaktadır.

 

TELEFON NUMARASI : 0216 313 30 25

 

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Ana Merkez Şube İSTANBUL / ANADOLUYAKASI 


HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : PAZAR GÜNÜ :10:00 – 17:00 Gezici (1 Ekip)


Merdivenköy Arçelik Servisi Tamir, Tamircisi 2024 – 2025 yılı Servis Ücretleri Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Geçin.
 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA