(5 PUAN)

Maltepe Whirlpool Servisi


Whirlpool Maltepe Servisi Telefon Numarası : 0216 313 30 25

 

İstanbul Maltepe Whirlpool Servisi Acil İletişim Numaramız : 0532 646 84 10 Aynı Gün Hizmet

 

Haftanın Her Günü 08.30 – 20.30 Saatleri Arası Servis Hizmeti Vermekteyiz.

 

Halihazırdaev ve iş yeri gibi kapalı mahallerde kullandığımız Ankastre Beyaz Eşya ihtiyaç duyduğumuz cihazlar arasında yerlerini almaktadırlar.

 

Beyaz eşya konusunda ismini tüm dünyaya duyurmuş olan Whirlpool markası, tüm değerli müşterilerine ayrıcalıklı bir servis hizmeti sunma yolunda sürekli ilerleme katetmektedir.

 

Maltepe Whirlpool Servisi olarak beyaz eşya servisi alanında hizmet veren firmamız da bu servis ağındaki görevini layıkıyla yapmaya çalışmaktadır.

 

Whirlpool Servisi Olarak Neredeyiz?

 

Firmamız, İstanbul ilinin Anadolu Yakası Maltepe ilçesinde hizmet vermektedir.

 

Maltepe Whirlpool Servisi olarak 18 mahalleli ilçemizde, sizlerin Ankastre Beyaz Eşya servisi konusundaki tüm ihtiyaçlarınızı en ideal şekilde karşılama gayreti içerisinde olduğumuzu bildiririz.

 

Bizleri adresimizde ziyaret ederek veya telefon, mail yoluyla ulaşarak ihtiyaç ve sorunlarınızı bildirdiğiniz takdirde,tarafımızdan en iyi hizmeti gereken ilgi ile alacağınızdan emin olabilirsiniz.

 

Whirlpool Servisi Olarak Sağladığımız Hizmetler

 

Gelişmiş teknolojiden ödün vermeyerek üretilen Whirlpool marka  Ankastre Beyaz Eşya, ancak doğru ve yeterli servis hizmetleriyle istenilen performansı sağlayabilir, kullanım ömrünü arttırabilir.

 

Maltepe Whirlpool Servisi olarak Ankastre Beyaz Eşya konusunda çalışan firmamız, öncelikle karşılıklı güven ve saygı çerçevesinde en iyi hizmeti sizlere sunabilmek için gayret göstermektedir.

 

Vermiş olduğumuz kaliteli hizmetin yanı sıra, bütçenizi de sizin kadar düşünerek cihazınızın montaj, temizlik, bakım tamirat, onarım işlerini, işinin ehli teknik ekipleriyle orijinal ve en uygun parçaları kullanarak garantili bir şekildeyapmaktayız.

 

Sorunlarınızı bekletmeden çözme ve acil müdahalelerimizle, beğenilerinizi kazanacağımızdan emin olduğumuzu bildirerek sizleri güler yüzlü personelimizle adresimizde ağırlamaya her zaman hazırız.

 

TELEFON NUMARASI : 0216 313 30 25

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Ana Merkez Şube İSTANBUL / ANADOLUYAKASI 


HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : PAZAR GÜNÜ :10:00 – 17:00 Gezici (1 Ekip)


Whirlpool Beyaz Eşya Servisi Tamir, Tamircisi 2024 – 2025 yılı Servis Ücretleri Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Geçin.
 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA