• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

İçerenköy Arçelik Servisi

0216 313 30 25
0532 646 84 10

Firmamız Arçelik servisi olarak uzun yıllardır hizmet vermekte olup bu noktada uzman kadrosu ve pratik çözümleri ile İçeren köy ve civarında güvenilir servis imkanı sağlamaktadır.

İçerenköy Arçelik servisi olarak güler yüzlü ve deneyimli personelimiz sorunlara anında müdahale ederek çözüm getirmekte, bu noktada tamirin yanı sıra bakım ve onarım işlemleri ve montaj işlemlerini de en uygun fiyat garantisi ile gerçekleştirmektedir.

 

İçerenköy Arçelik servisi olarak Ataşehir civarında hizmet sağlayan firmamızdan hizmet almak adına bizlere telefon numaramız üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Web Sitemizden 7/ 24 hizmet veren çağrı merkezi üzerinden arıza kaydı oluşturmanız halinde teknik ekibimiz en kısa süre içinde belirtilen adrese gelerek hizmet sağlayacaktır.

 

Güler Yüzlü Personel Anlayışı!

 

Beyaz eşya, kombi ve klima gibi Arçelik marka eşyalarınızın bakıma ihtiyaç duyması, bozulması ya da kurulumu noktasında sorunlar yaşandığı takdirde güvenilir ve hızlı bir firma arıyor iseniz uzun yıllardan gelen tecrübemiz ile İçeren köy Arçelik servisi olarak uzmanlığımız ve deneyimimiz ile sizlere anında ve güler yüzlü bir hizmet sağlamaktan mutluluk duyarız.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA