(5 PUAN)

Kurtköy Whirlpool Servisi


Whirlpool Kurtköy Servisi Telefon Numarası : 0216 313 30 25

 

İstanbul Kurtköy Whirlpool Servisi Acil İletişim Numaramız : 0532 646 84 10 Aynı Gün Hizmet

 

Haftanın Her Günü 08.30 – 20.30 Saatleri Arası Servis Hizmeti Vermekteyiz.

 

Ankastre Servisi - Buzdolabı Servisi - Buzdolabı Tamircisi - Bulaşık Makinesi Servisi - Çamaşır Makinesi Servisi - Davlumbaz Servisi - Fırın Servisi - Kombi Servisi - Klima Servisi Bilindiği üzere bir beyaz eşya devi olan Whirlpool markasının servis konusuna verdiği ehemmiyet, hatırı sayılır derecededir.

 

Kurtköy Whirlpool Servisi olarak bizler de bu yapının bir parçası hükmünde, kullanıcı memnuniyetini gözeterek servis hizmetleri vermekteyiz.

 

Whirlpool Servisi Olarak Neredeyiz?

 

Firmamız, İstanbul ilinin Anadolu Yakası Pendik ilçesine bağlı olan Kurtköy Mahallesi’nde bulunmaktadır.

 

Kurtköy Whirlpool Servisi olarak, mahallemiz ve çevresinde sizlerin konusundaki tüm sıkıntılarınızı giderme gayreti içerisinde olduğumuzu bildiririz.

 

Bizzat adresimize uğrayarak veya telefonlarımızlabizlere ulaştığınız takdirde hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir ve cihazınız ile ilgili sıkıntıları tarafımıza arz edebilirsiniz.

 

Whirlpool Servisi Olarak Sağladığımız Hizmetler

 

Avrupa’da ve ülkemizin Manisa ilinde de üretimi yapılan ve kalitesine yakından şahit olduğumuz Whirlpool marka, ancak adına yakışır servis hizmetleri ile performansını ve gerçek ömrünü doğru verilerle gösterebilir bizlere.

 

Bunun yanında, cihazınız ile ilgili herhangi bir sıkıntı görünmese dahi, temizlenmeyen filtrelerin sağlığınıza zarar verecek yönde etkilerinin olduğu bilgisini de vermek isteriz.

 

Güler yüzlü personellerimizle karşılıklı güven esasına dayanarak Whirlpool marka Ankastre Beyaz Eşya cihazınızın her türlü kurulum, montaj, temizlik, bakım, tamirat ve onarım işlerini kalifiye ekiplerimizle, firma garanti kapsamında orijinal ve uygun parçalar kullanarak en acil şekilde, uygun fiyatlarla yapacağımızdan ve beğenilerinizi alacağımızdan emin olabilirsiniz.

 

Kurtköy Whirlpool Servisi olarak firmamızın,bu konularda daima yanınızda olacağını unutmamanızı temenni ederiz.

 

TELEFON NUMARASI : 0216 313 30 25

 

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Ana Merkez Şube İSTANBUL / ANADOLUYAKASI 


HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : PAZAR GÜNÜ :10:00 – 17:00 Gezici (1 Ekip)


Whirlpool Beyaz Eşya Servisi Tamir, Tamircisi 2024 – 2025 yılı Servis Ücretleri Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Geçin.
 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA