• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Kayışdağı Kuppersbusch Servisi

0216 471 80 95 & 0532 646 84 10

Evimizde kullandığımız birçok elektronik cihaz bulunuyor. Teknoloji geliştikçe tüm cihazların özellikleri geliştirilerek satışa sunuluyor. Bu cihazlar her bütçeye uygun şekilde üretiliyor. Ama öyle eşyalar var ki, evimizde bize yardımcı olan cihazlardır.

 

Bu cihazların düzgün bir şekilde korunması ve dikkatli kullanılması çok önemlidir. Aldığınız her cihazın montajlarının doğru bir şekilde yapıldığına dikkat etmeniz gerekiyor. Yanlış montajlar cihazlarınızın sağlıklı bir şekilde uzun süreli çalışmasına engel olabilir.

 

Kayışdağı Kuppersbusch Servisi olarak markanın önemi olmadan montaj işlemlerini uzman kadromuz aracılığıyla gerçekleştiriyoruz. Sizde kaliteli hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız, bir telefon kadar uzağınızdayız.

 

Bize istediğiniz her an kolay bir şekilde ulaşarak, kaliteli işçiliğimizden yararlanabilirsiniz. Beyaz eşyalar konusunda çok iddialı bir firmayız.

 

Memnuniyet Önceliği

 

Her müşterinin istediği, cihazlarının iyi bir şekilde tamir edilmesidir. Bizim de önceliğimizde bu durum bulunuyor.

 

Biz cihazlarınızı en iyi şekilde onararak, sizin bu işlemlerden memnun kalmanızı istiyoruz.

 

Kayışdağı Kuppersbusch Servisi olarak cihazlarınızın emin ellerde ve güvende olduğunu bilmenizi isteriz.

 

Piyasada yer alan çoğu firmadan daha uygun fiyatta işçilik yapıyoruz. Bütçenizi zora sokmadan kaliteli hizmet almak istediğinizi biliyoruz. Bu yüzden firmamızı tercih etmelisiniz.

 

Faydalı Bilgiler

 

Firmamızın garanti sistemi yıllardır aktif bir şekilde çalışmaktadır. Sizde ücretli garanti sisteminden faydalanmak istiyorsanız, cihazlarınız bozulması durumunda veya bakım zamanı geldiğinde bizi arayarak garantili olarak cihazınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

Kayışdağı Kuppersbusch Servisi olarak cihazlarınızın garanti süresini uzatıyoruz.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA