• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Uğurmumcu Miele Servisi

 

Beyaz eşyalar hassas cihazlardır. Bundan dolayı başına gelebilecek her şey en sorunsuz şekilde yapılmalıdır.

 

Beyaz eşyalarınızın bakımlarını lütfen önemsenemezlik yapmayın. Çünkü bazı durumlarda hayati önem taşıyor olabilir. Örneğin çamaşır makinenizin bakımınızı yaptırmadığınız zaman çamaşır makininenizin içinde bulunan kazanda bakteri üretilir.

 

Yıkamaları sizin istediğiniz şekilde yapmamaya başlar. Bundan dolayı beyaz eşyalarınızın bakımlarını ihmal etmemelisiniz.

 

Biz Uğurmumcu Miele Servisi olarak size en iyi hizmeti sunmaktayız. Uzman ekibimizle çalıştığımızdan dolayı sorun tespitini hemen yaparak onarımını sağlamaktayız. Bu yüzden bize güvenebilirsiniz.

 

Size neler sağlarız?

 

Biz Uğur Mumcu Miele Servisi olarak firmamızda bulunan ekibimizle beraber sorun tespiti yaparız. Doğru ve yerinde yaptığımız tespitlerle cihazınızın tamirini sağlarız.

 

Tamir sonrası cihazınızın sorununun ortadan kalkıp kalmadığından emin olmak için beraber kontrolünü sağlarız. Sizin istediğiniz saatin tam zamanında geliriz. Asla randevularımıza geç kalmayız. Sizi zor duruma düşürmeyiz.

 

Neden siz?

 

Biz firma olarak işimizi severek ve heycanla yapıyoruz. Sizlere kaliteli bir hizmet sunabilmek bizim için çok önemli.

 

Bundan dolayı Uğurmumcu Miele Servisi olarak sizin ihtiyaçlarınızı karşılamak adına en iyi şekilde sağlayıp sizi memnun etmeye çalışıyoruz.

 

Yaptığımız işlerde değiştirdiğimiz parçaların garantisini veriyoruz. Bu sayede sizi bir kere daha mağdur kalmanızın önüne geçiyoruz.

 

Firmamızdaki çalışanlarımız uzun zamandır bizimle beraber çalışmaktadırlar. Müşterilerimize karşı olan nezaket konularında da oldukca bilinç sahibiyiz.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA