• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Fenerbahçe Ariston Servisi

Fenerbahçe Ariston Kombi & Klima Teknik Servisi

Aynı Gün Servis Hizmeti Verilmektedir.

İstanbul'un en sevilen bölgelerinden biri olan Fenerbahçe Ariston Kombi servisi hizmeti ile tanıştı. Tanıştığı andan itibaren memnuniyetini dile getiren Fenerbahçe Ariston Kombi servisi için hızlı hizmetini kusursuz bulduğunu belirtti. 
 
Evet bizler kusursuz ve en kaliteli hizmeti sunarak sizlerin hayatını kolaylaştırmaya devam eden bir firmayız. Bunun için de baktığımız da TSE belgemiz ile kalite standartlarına, geniş araç filomuzla müşteri yetişme hızımıza ve çalışkan teknik ekibimizle birlikte durmadan çalışıyoruz.
 
Bu kapsamda ise teknolojinin en son harikalarından biri olan Kombilarınızın tamiri sırasında da 1 yıl garantili olarak yedek parça ve kaliteli işçiliğimizi de sergiliyoruz. Üstelik 1 yıl garanti süresi kapsamında tekrarlanabilecek olan hasarlarda ekstra bir ücret almıyoruz. 
 
Kredi kartına taksit seçeneklerimizi değerlendirebilir ve ödeme konusunda bütçenizi zorlamazsınız. Ayrıca Fenerbahçe Ariston Kombi servisi ile tanışmak için çağrı merkezlerimizden bizi arayarak vizyonumuz, misyonumuz ve çalışma politikamızla tanışmakta geç kalmadan randevu alabilirsiniz.

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA