• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Fenerbahçe Alarko Kombi Servisi

Fenerbahçe hasar gören kombileriniz için servis hizmeti olarak bizleri seçti ve asla pişman olmadı. Fenerbahçe Alarko kombi servisi hizmeti sunan ve bu noktada ise hayatınızda en önemli eşyalardan biri olan kombi için hızlı ve kalıcı sonuçlar üreterek yaşam kalitenizde bir düşüş yaşamanızı önlemektedir. 
 
Fenerbahçe Alarko Kombi Klima Servisi ile en ufak ayrıntılara dikkat ettiğini belirterek teknik destek ekibinin de kaliteli işçiliğinden memnun kaldığını ifade etmektedir. 
 
Geniş araç filomuz ve gelişen, değişen teknolojinin getirdikleri ile eğitimleri sürekli güncellenen teknik destek ekibi sorumluluklarının farkındalığında randevu alınan saatte adresinizde olmakta ve kombinız için hızlı çözümler bulmaya çalışmaktadır.
 
Yedek parça ve işçiliğimizin 1 yıl garantili olması ile Fenerbahçe Alarko kombi servisi için en çok memnun kaldıkları hizmet olduklarını söyledi. 
 
Bizi gururlandıran ve çalışmalarımıza hızlı bir şekilde sürdürmeye devam eden teknik destek ekibimiz kalitesi ve çalışırken sergilediği tutum ile her zaman tercih edilen servis hizmeti olmuştur.
 
Kapıda kredi kartı ile ödeme kolaylığı sunduğumuz Fenerbahçe Alarko kombi servisi ile tanışmanız için geç kalmamanız gerektiğini vurguluyor! Tanışmak için bizlere çağrı merkezimizden arayarak anında randevunuzu  oluşturabilirsiniz. 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA