• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Acıbadem Protherm Servisi

Acıbadem Protherm Servisi

0216 471 80 95 Servis Merkezi

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti Alabilirsiniz

 
Kışı rahat ve sıcak mı geçirmek istiyorsunuz. Bunun için kışı sıcacık geçirmenin en güzel yanı hiç şüphesiz kombi servisinizi aramaktır. 
 
Öyleyse kombiniz ile ilgili her konuda Acıbadem Protherm kombi servisini tercih edin. Acıbadem Protherm kombi servisi olarak bizler size her daim en kaliteli hizmeti vermek için bünyemizi sürekli yenilemekteyiz.
 
Acıbadem Protherm kombi servisi kombinizin bakım onarım montaj ve daha bir çok sorununu profesyonel ekibiyle çok rahatlıkla çözmektedir. Alanlarında eğitimli ve deneyimli personelimiz güler yüzlü tavırlarıyla da müşterilerinin memnuniyetini en  üst seviyede tutmak için çalışmaktadır.
 
Acıbadem Protherm kombi servisimize çağrı merkezlerimizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Geniş araç filomuz ille servis talep ettikten sonra teknik ekibimiz sorunu evinize kadar gelip halledeceklerdir.
 
Acıbadem Protherm kombi servisi müşterilerine sunduğu yeniliklerle de ilk tercih sebebi olma yolunda başarı ile ilerlemektedir. Acıbadem Protherm kombi servisi müşterilerine 1 yıl yedek parça ve işçilik garantisi vermektedir. Ayrıca kapı da kredi kartı ile ödeme seçenekleriyle de müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Sizler de kış aylarını rahat geçirmek için Acıbadem Protherm kombi servisini tercih edin.
 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA