• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Yavuztürk Whirlpool Servisi

 

Ankastre Beyaz Eşya Klimalar bulunduğu ortama belirlenen sıcaklı değerinde hava verir. Bu dereceyi kullanıcılar ayarlar. Ayarlanan derece klimanın vereceği ısı değeridir. Ankastre Beyaz Eşya Klimalar günün her saatinde çalıştırılmamalıdır. Ortamın gerekli ısıya ulaşmasından sonra, cihazını kapatmalısınız. Bu durum size enerji tasarrufu sağlayacaktır.

 

Yavuztürk Whirlpool Servisi olarak bu konularda size her türlü bilgiyi verebiliriz. Bilgilerimizi sizinle paylaşmaktan memnun oluruz. Ankastre Beyaz Eşya Klima adına her şeyi öğrenmek istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız. Bizi günün her anında arayabilirsiniz. Çağrı merkezimizde yer alan personellerimiz size en iyi hizmeti vermek için çalışıyor.

 

Hizmetin En Kalitelisi

Firmamızın öncelikleri arasında kaliteli hizmetler vardır. Bu hizmetlerin en iyi şekilde verilmesi için büyük bir çaba gösteriyoruz. Müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetlerin kaliteli olarak sonlandırılması için çok titiz çalışıyoruz. Yavuztürk Whirlpool Servisi olarak her türlü klima işlerine talibiz. Uzun zamandır bu sektörde yer alarak, ciddi çalışmalar yapıyoruz. Sizde bu çalışmaların içinde yer almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Sağlamış olduğumuz kaliteli hizmetleri yakından görebilirsiniz. Biz size en kaliteli hizmeti vereceğimizin sözünü veriyoruz.

 

Kolay Ulaşabilirsiniz

İnternet sitemizde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşım sağlayabilirsiniz. İstersen firmamıza gelebilir veya telefonla ulaşabilirsiniz. Bakım ve onarım hakkında fiyat teklifi alabilirsiniz. Yavuztürk Whirlpool Servisi adı altında klima konusunda size hizmet vermek için taleplerinizi bekliyoruz. Biz her konuda size yardımcı olarak, sizinle bilgilerimizi paylaşmak istiyoruz.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA