(5 PUAN)

Madenler Arçelik Teknik Servisi 


Madenler Arçelik Servis Telefon Numarası : 0216 313 30 25

 

İstanbul Madenler Arçelik Acil İletişim Numaramız : 0532 646 84 10 Aynı Gün Hizmet

 

Haftanın Her Günü 08.30 – 20.30 Saatleri Arası Servis Hizmeti Vermekteyiz.

 

Beyaz eşya ve diğer elektronik cihazlar hiç kuşkusuz ki günümüzde olmazsa olmazlarımız arasında yer alıyor.

 

Teknolojinin ilerlemesi ve günümüz piyasa koşulları her ne kadar üreticileri kaliteli ürünler üretmek konusunda zorlasa da, gerek kullanıcı hataları gerekse cihazların yıpranma payları nedeniyle bu cihazların arıza çıkarması problemiyle karşı karşıya kalıyoruz.

 

Bu aşamada firmamız Ümraniye Madenler Mahallesi Arçelik Servisi olarak, oluşan arızayı hızlı bir şekilde, güven ve orijinal yedek parça garantisiyle çözüme ulaştırıyor.

 

Garantili Yedek Parça Garantisi

 

Piyasa da ne yazık ki beyaz eşya ve elektronik cihazlarınızı ucuza tamir ettiğini iddia eden bazı firmalar maliyetleri düşürmek için, cihazınız için uygun olmayan ve yan sanayi olarak tabir edilen yedek parça kullanımına gittiklerinden, cihazlarınızda geri dönülmez sıkıntılara sebep olabilmektedir.

 

Bu nedenle Madenler Arçelik Servisi olarak % 100 orijinal yedek parça garantisi ve uzman teknik kadromuzla güvenli bir servis hizmeti sağlamaktayız.

 

Ümraniye Madenler Arçelik Servisi Teknik Kadromuz olarak, konusunda uzman, yeniliklere açık, teknolojiyi yakından takip eden, eğitimli, donanımlı ve sertifikalı teknisyenlerden oluşan kadromuzla servis hizmeti sağlıyoruz.

 

TELEFON NUMARASI : 0216 313 30 25

 

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Ana Merkez Şube İSTANBUL / ANADOLUYAKASI 


HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : PAZAR GÜNÜ :10:00 – 17:00 Gezici (1 Ekip)


Madenler Arçelik Servisi Tamir, Tamircisi 2024 – 2025 yılı Servis Ücretleri Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Geçin.
 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA