• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Koşuyolu Bosch Buzdolabı Servisi

0216 313 30 25

 

İstanbul Anadolu yakasında yer alan Koşuyolu semti, Bosch buzdolabı kullanıcılarına verdiğimiz servis hizmetlerimiz ağına giren semtlerden biridir.

Profesyonel teknik servis hizmetleri ile karşılaşmanıza olanak sağlayan firmamız, bu güne kadar almış olduğunuz buzdolabı servis hizmetlerini sizlere unutturacak hizmet kalitesine sahiptir.

7/24 hizmet vermekle meşgul olan çağrı merkezimiz, Bosch buzdolabı arızalarında sizlere teknik bilgiler dâhilinde yardımcı olmakta ve piyasanın en iyi hizmetini alabilmeniz için sizleri çok güvendiği teknik personeline yönlendirmektedir.

Sürekli üst düzey kaliteye ulaşma amacı içinde olan firmamız, teknoloji alanındaki gelişmeleri takip etmek de ve değerli müşterilerine çağdaş ve çözüm odaklı bir hizmet kalitesi sunmaktadır.

 

Neden Biz?

 

Evdeki en büyük yardımcınız olan buzdolabınız bozuldu ve onu emanet edebileceğini güvenilir bir buzdolabı servisi arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Bosch marka buzdolabı özel servisi olarak Koşuyolu semtinin tüm bölgelerini kapsayan hizmetlerimizde teknik kadromuz tüm bilgi ve yetenekleri doğrultusunda sizlere en kalıcı ve garantili servis hizmetini sunmaktadır.

 

Uzun yıllardır istikrarlı bir şekilde verdiğimiz hizmetlerimizde kaliteli işçilik ve orijinal yedek parça hizmetlerimiz ile buzdolaplarınız daha uzun ömürlü olarak çalışmaya devam ederken, ekonomik boyuttaki hizmetlerimizde aldığınız hizmet sonrasında bütçenizin sarsılmasını engellemektedir.

 

Profesyonel Buzdolabı Servis Hizmeti

 

Sektörde profesyonel düzeyde hizmet veren sayılı firma arasında yer alabilmek için sürekli gelişen ve değişen firmamız, müşterilerimize vereceği hizmetin profesyonel ölçüler içinde olmasına fazlasıyla dikkat etmektedir.

Bu doğrultuda işe seçtiğimiz personellerden başlayacağımızı biliyor ve bünyemize katılan her personelin profesyonel uzmanlıkta olmasına dikkat ediyoruz.

Sizlere kaliteli işçilik hizmetini saygı çerçevesinde sunan teknik kadromuz, evlerinize kadar gelerek verdikleri buzdolabı servis hizmetlerinde kendinizi güvende hissetmeniz için ayrıca çaba harcamaktadırlar.

 

Pek çok kişinin şikâyet ettiği teknik servis hizmet anlayışından uzak, sadece müşteri memnuniyeti ile yakından ilgilenen bir Koşuyolu bosch buzdolabı servisi olarak, bu alandaki tüm taleplerinizi çağrı merkezimize ileterek firmamıza ulaşmasını sağlayabilirsiniz. 

Yedek parça konusunda geniş bir hizmet yelpazesine sahip olan firmamız, sizlerin beklemeden ve uzun ömürlü bir buzdolabı kullanım keyfi sunacak ürünler eşliğinde hizmet vermekteyiz.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA