• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

KÖRFEZ AMANA SERVİSİ

 

Firmamız Körfez Amana Servisi olarak müşterilerimize kaliteli bir şekilde hizmet vermenin yıllardır gururunu yaşamaktayız.

Sorunlarını çözüme kavuşturmuş olduğumuz müşterilerimizden her daim olumlu geri dönüşlerin bizlere gelmesi bizleri daha fazla hırslandırmakta ve çalışma sahası içerisinde göstermiş olduğumuz iş performansınız artmasına sebebiyet vermektedir.

 

Körfez Amana Servisi Hangi Konularda Hizmet Sağlamaktadır

 

Körfez Amana Servisi olarak müşterilerimizin kullanmakta oldukları beyaz eşyalarla ilgili ortaya çıkan herhangi bir problemi çözüme kavuşturmak adına çalışmaktayız.

Bu sorunu ortadan kaldırmak adına ürünü çeşitli işlemlerden geçirmekte ve sorunun ana kaynağını kesin bir şekilde bulmaya çalışmaktayız.

 

Sorunun ana kaynağını tespit ettikten sonra ise ürünün sağlam bir şekilde çalışabilmesi adına gerekli teknik onarım ve bakım işlemlerinden geçirmekteyiz.

 

Bu işlemler bittikten sonra ürünün sağlam bir şekilde çalışıp çalışmadığı yönünde gerekli işlemleri gerçekleştirdikten sonra ürünü sahiplerini sağlam bir şekilde geri iade etmekteyiz.

 

Bu titiz davranışımız sayesinde müşterilerimizin her daim takdirini kazanmayı başaran bir kuruluş haline gelmiş bulunmaktayız.

 

Körfez Amana Servisi Müşterilerini İşlem İçerisinde Haberdar Eder

 

Körfez Amana Servisi olarak ürünlerinin problemlerini ortadan kaldırmamız açısından bizlere emanet etmiş olan müşterilerimizin ürünlerinden habersiz bırakmamaya dikkat etmekteyiz.

 

İstedikleri takdirde ürünün hangi işlem basamağında olduğu yönünde müşterilerimizi haberdar edebilmekteyiz.

Bunun yanında ürünün bütün işlem basamakları bittikten sonra kendilerine teslim edileceği tarihide bildirerek ürünlerinin ne zaman kendilerine ulaşacakları hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlamaktayız.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA