(5 PUAN)

KÖRFEZ AMANA SERVİSİ

0850 303 36 30

0532 646 84 10

Kocaeli Körfez Amana Servisi olarak müşterilerimize kaliteli bir şekilde hizmet vermenin yıllardır gururunu yaşamaktayız.

 

Sorunlarını çözüme kavuşturmuş olduğumuz müşterilerimizden her daim olumlu geri dönüşlerin bizlere gelmesi bizleri daha fazla hırslandırmakta ve çalışma sahası içerisinde göstermiş olduğumuz iş performansınız artmasına sebebiyet vermektedir.

 

Körfez Amana Teknik Servisi Hangi Konularda Hizmet Sağlamaktadır

 

Körfez Amana Buzdolabı Servisi olarak müşterilerimizin kullanmakta oldukları beyaz eşyalarla ilgili ortaya çıkan herhangi bir problemi çözüme kavuşturmak adına çalışmaktayız.

 

Körfez amana servisi Bu sorunu ortadan kaldırmak adına ürünü çeşitli işlemlerden geçirmekte ve sorunun ana kaynağını kesin bir şekilde bulmaya çalışmaktayız.

 

Sorunun ana kaynağını tespit ettikten sonra ise ürünün sağlam bir şekilde çalışabilmesi adına gerekli teknik onarım ve bakım işlemlerinden geçirmekteyiz.

 

Bu işlemler bittikten sonra ürünün sağlam bir şekilde çalışıp çalışmadığı yönünde gerekli işlemleri gerçekleştirdikten sonra ürünü sahiplerini sağlam bir şekilde geri iade etmekteyiz.

 

Bu titiz davranışımız sayesinde müşterilerimizin her daim takdirini kazanmayı başaran bir kuruluş haline gelmiş bulunmaktayız.

 

Körfez Amana Servisi Müşterilerini İşlem İçerisinde Haberdar Eder

 

En Yakın Körfez Amana Servisi olarak ürünlerinin problemlerini ortadan kaldırmamız açısından bizlere emanet etmiş olan müşterilerimizin ürünlerinden habersiz bırakmamaya dikkat etmekteyiz.

 

Telefon numaramızdan online iletişim kurarak istedikleri takdirde ürünün hangi işlem basamağında olduğu yönünde müşterilerimizi haberdar edebilmekteyiz.

 

Bunun yanında ürünün bütün işlem basamakları bittikten sonra kendilerine teslim edileceği tarihide bildirerek ürünlerinin ne zaman kendilerine ulaşacakları hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlamaktayız.

 

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz : Ana Merkez Şube KÖRFEZ
 

TELEFON NUMARASI : 0532 646 84 10


HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : 10:00 – 18:00 Pazar : Gezici (2 Ekip)

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA