• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Fındıklı Alarko Kombi Servisi

Fındıklı Alarko Kombi Klima Servisi hizmetinden yararlanarak hızlı çözümlere ulaştı. Aldığı servis hizmetinden memnun kalan Fındıklı İstanbul'un güzide semtlerinden biri olan son zamanlarda gelişmesini sürdürmeye devam etmektedir. 
 
Neden peki Fındıklı Alarko Kombi servisi seçti? Hemen sizlere biz açıklamaya yapmaya başlayalım. Servis hizmeti sağlayan firmamız vizyonu, misyonu ve çalışma politikasından ödün vermeden prestijli olarak sorumluluklarını aksatmaz. Randevu saatinde adresinizde bulunan teknik destek ekibimiz gelişen ve sürekli değişen teknolojik özellikler hakkında eğitimlerini almayı sürdürmektedirler. 
 
Fındıklı Alarko Kombi Klima Servisi ile hiç zaman kaybetmeden sorunlarına hızlı bir çözüm buldu. Sizler de servis hizmetimizi almak istiyorsanız çağrı merkezlerimizden bizi arayarak randevu alabilirsiniz. 
 
Sizler sunduğumuz 1 yıl garantili olan yedek parçalarımız ve kaliteli işçiliğimiz için de ödeme de kolaylık sunarak kredi kartına taksit imkanı sağlamaktayız. 
 
Fındıklı Alarko Kombi servisi için hiç bir şekilde pişman olmadı. Sizlerin de pişman olmayacağını umut ederek kaliteli servis hizmeti için bizlerle ileitişime geçmeniz ve geniş araç filomuzla tanışma vaktiniz gelmiştir. 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA