• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Yenidoğan Falke Servisi

Falke Kombi servisi olarak bizler siz müşterilerimizin isteklerini en iyi şekilde yapmak için güçlü kadromuzu gün geçtikçe yeniliyoruz. 
 
Gelişen teknolojiye firma ve firma çalışanlarımız her daim ayak uydurmak için durmadan çalışmaktadır. Her türlü onarım  bakım işlerinizi standartlara uygun bir şekilde üstlenen Yenidoğan Falke Kombi  servisi müşterilerinin memnuniyetini her zaman göz ardı etmeden çalışmaktadır. 
 
Yenidoğan Falke Kombi  servisine sizde rahatça ulaşmak için çağrı merkezimizi tuşlamanız yeterli. Kombi servisi olarak Kombinizin  bütün onarımlarını 1 yıl işçilik ve yedek parça garanti güvencesiyle? yapmakta , her zaman bir adım önde olmayı hedeflemekteyiz.
 
Sektör de en iyi ve tecrübeli personelimiz 7 gün 24 saat sizlere en iyi hizmeti sunmaktan onur duymaktadır. Teknik servis ekibimiz Kombinizle ilgili sorunları evinize kadar gelip çözüm bulmaktadırlar. 
 
Sizler de kaliteli hizmetten hızlı ve uygun bir şekilde yaralanmak istiyorsanız Yenidoğan  Falke Kombi servisini tercih edin. Bize olan güveniniz en büyük referansımızdır. Sizlere en iyi hizmet kalitesi için buradayız. 
 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA