• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Kavacık Amana Servisi

Herkesin hayranlık duyduğu ve göz alıcı Boğaz Köprüsü'nün dibinde  yer alan Kavacık tamamen görsel bir şölene sahiplik etmektedir. Kavacık, tam bağlantı yolları arasında bulunmakla birlikte yoğunluğu en fazla yaşadığımız bölgelerden biri olmaktadır. 
 
Kavacık düzenli ve yaşam standardı yüksek olan evleri ile her zaman dikkat çekmiştir. Evet evler kadar içindeki eşyalara da önem verilmektedir. Yüksek ücretlerde ödemesini yaptığımız beyaz eşyaların bozulmasını istemeyiz. Hem ergonomik hem de her zaman sağlam olmasın gereken beyaz eşyalar için en iyi servis hizmetini bulmak çok zordur. 
 
Kavacık Amana servisi seçerken hem güveni hem de kaliteyi bulduğunu ifade etmiştir. TSE belgelerine sahip olan firmamız tam teşekküllü olarak söz verdiği gibi hizmetlerini esirgememiştir. 
 
Çağrı merkezimizi arayarak randevu saati alabilirsiniz. Hem geniş araç filomuz hem de bir çok çalışanımız bulunmaktadır. Ayrıca yedek parçalarımızda da 1 yıl garanti bulunmaktadır. 
 
Kavacık Amana Maytag Buzdolabı servisi ile yaşamında hızlı ve kolay bir şekilde çözümü bulmak için tercihini doğru yaptı. Sizler de Amana'yı tanımak istiyorsanız asla geç kalmadınız. Şu an bir telefon ile anında randevu alabilirsiniz.

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA