• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

HİTACHİ BUZDOLABI KLİMA SERVİSİ

HİTACHİ BUZDOLABI KLİMA SERVİSİ

 

Her model Hitachi marka buzdolabı ön servis, teknik destek ve diğer işlemleriniz için Hitachi buzdolabı klima servisi ni arayabilirsiniz. Kalifiyeli elemanları ve servis araçları ile yedi gün yirmi dört saat arıza kaydı alarak sorununuzu en kısa sürede çözüme ulaştırır.

 

Elektronik beyaz eşyaların kullanım süreleri senelik periyodik bakımlarla maksimum seviyeye taşınır.

 

Bu bakımlarda gaz ayarlarına, raf sağlamlıklarına ve dondurucu yada alt kısmın karlanması olayına dikkat edilir.

 

Kontroller sırasında olası bir sorunun önceden müdahalesi daha büyük hasarlardan sizi korur.

 

Hitachi buzdolabı klima servisi yedek parçalarda da yüzde yüz orijinalleri kullanmaktadır, ayrıca kendini yenileyen ve ilerleten servis elemanları ile tüm il ve ilçelerde bir telefon kadar yakınınızda.

 

Ekonomik fiyatları ile garanti kapsamında olmasa da bütçenizi sarsmadan buzdolabınızın tamir ve  bakımını yaptırabilirsiniz.

 

Teknik servislerin gün geçtikçe artan talepleri müdahalesi mesafelerinde etlisiyle epey yavaşlamış durumdadır.

 

Tüm kullanıcılar teknik servislerdenaz maliyet, fazla uğraş ve güler yüz beklemektedir.

Beyaz eşya grubunun en çok satılan ve kullanılan ürünü buzdolapları temelde sadece arıza durumunda teknik servise emanet edilmektedir.

 

Oysa ki düzenli bakımı yapılan buzdolaplarının ömrü normal şartlarda ki on beş yıldan on sekiz yıla çıkar.

 

Aksatmadan bakımlarınızın takibini Hitachi buzdolabı klima servisi ne yaptırmanız durumunda başından beri her sorun yada aksaklığından haberdar olan servisinizin doğru ve yerinde tamir etmesini sağlar.

Ayrıca herhangi bir durumdan dolayı iç mekan dizayn aksesuarlarınızdan biri kırıldığında da hitachi servisinden orijinalini temin edebilirsiniz.

 

Diyelim ki kapak raflarınızdan birisi kırıldı hemen servisi arayarak bir dahaki bakımda getirmelerini yada beklemeksizin hitachi servisinin konuğu olabilirsiniz.

Böylelikle hem güveniniz pekişir hem de servisinizle birebir tanışmış olursunuz.

 

Servisini tanıyın.

 

Adalar » Arnavutköy » Ataşehir » Avcılar » Bağcılar » Bahçelievler » Bakırköy » Başakşehir » Bayrampaşa » Beşiktaş » Beykoz » Beylikdüzü » Beyoğlu » Büyükçekmece » Çatalca » Çekmeköy » Esenler » Esenyurt » Eyüp » Fatih » Gaziosmanpaşa » Güngören » Kadıköy » Kağıthane » Kartal » Küçükçekmece » Maltepe » Pendik » Sancaktepe » Sarıyer » Silivri » Sultanbeyli » Sultangazi » Şile » Şişli » Tuzla » Ümraniye » Üsküdar » Zeytinburnu

 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA