• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Cevizli Alarko Kombi Servisi

Alarko kombi olası bir hasar anı için artık korkmanıza gerek kalmadı. Tıpkı Cevizli Alarko servisi seçtiği gibi sizler de bizleri seçebilirsiniz. 
 
Kombi servis hizmetini sağlayan firmamız geniş araç filomuz ve en kaliteli olduğunu iddia ettiğimiz teknik destek ekibimiz bulunmaktadır. Ayrıca teknolojinin gün geçtikçe gelişmesi ve değişmesi sonucunda ise teknik destek ekibimize sürekli olarak düzenli bir eğitim sağlamaktayız. 
 
Cevizli Alarko Kombi Klima Servisi seçmekten pişman olmadığını belirterek her ufak bir sıkıntısu olduğunda bizleri arayarak çağrı merkezimizden randevu aldığını ifade etmektedir.
 
 Bizler TSE belgeli bir firma olmakla birlikte vizyonumuz, misyonumuz ve çalışma politikamız doğrultusunda verdiğimiz sözleri yerine getirerek randevu saatimizde adresinizde bulunmaya özen göstermekteyiz. 
 
Kaliteli işçiliğimizi ve küçük sorunlara büyük  çözümler ürettiğimiz için bizlerden memnun kalan Cevizli Alarko Kombi Klima Servisi ile herkesi tanışmaya davet ediyor. Sizler de bizimle tanışmak ve ödeme kolaylıklarımızdan faydalanmak üzere çağrı merkezlerimizi arayarak randevu alabilirsiniz.

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA