(5 PUAN)

Whirlpool Buzdolabı Teknik Servisi

 

Whirlpool Buzdolabı Telefon Numarası : 0216 471 80 95

 

İstanbul Whirlpool Buzdolabı Acil İletişim Numaramız : 0532 646 84 10 Aynı Gün Hizmet

 

Haftanın Her Günü 08.30 – 20.30 Saatleri Arası Servis Hizmeti Vermekteyiz.

 

Whirlpool marka buzdolapları firmamızın uzman teknik ekibinin hizmet verdiği ürünler arasında yer alır.

 

Bu buzdolapları diğer markalarda olduğu gibi sıkla karşılaşılan problemlerle kullanıcılarına zor anlar yaşabilir.

 

Buzdolabının gündelik hayatımızdaki yeri düşünüldüğü zaman buzdolabındaki herhangi bir arızanın ne gibi aksamalara yol açacağı daha iyi anlaşılmış olur.

 

Bu sebeple eğer buzdolabınız çalışmayı tamamen durdurduysa 12 saat içinde firmamıza ulaşmalı ve sorunun çözümü için teknik ekibimize şikâyetlerinizi bildirmelisiniz.

 

Aksi takdirde bu sürenin sonunda dolap içerisindeki besinler kullanılmaz hale gelir.

 

Whirlpool Buzdolabı Arızaları

 

Buzdolabınızda aniden çalışmayı durdurma gibi umulmadık bir arıza olmasa da verimsiz çalışma, soğutma problemi, ses veya koku problemi gibi birçok şikâyetiniz olabilir.

 

Bu sorunların çözümü için uzman personellerimiz mevcuttur ve normal çalışma saatlerinin yanında acil durumlarda da hizmet veren bir teknik ekibimiz bulunmaktadır.

 

Bu hizmetlerden faydalanabilmek için firmamız ile irtibata geçmeniz yeterli. Firmamız tarafından sunulacak tüm hizmetler ve yedek parça ürünler 1 yıl süre ile garanti kapsamındadır.

 

Bu sebeple eğer bu süreç içinde müşterilerimiz aynı sorunu yaşarlar ise bizimle irtibata geçmelidirler.

 

Ses Problemi

 

Birçok buzdolabı markasında ses problemi gibi bazı önemli sorunların belirtisi olabilecek durumlarla karşılaşmak mümkün.

 

Bu noktada ne tür seslerin bir problemin göstergesi olabileceğini bilmek oldukça önemlidir.

 

Örneğin eğer ses fokurdama gibi duyuluyorsa bu buzdolabı içindeki normal akışın devam ettiğini ve herhangi bir sorun olmadığını gösterir.

 

Ayrıca yüksek olmayan uğultu gibi duyulan sesler de muhtemelen motor sesleridir ancak bu seslerin aşırı yüksek duyulması bir sonunun işareti olabilir.

 

Bunun dışında dönem veya sürtünmeye benzeyen sesler de buzdolabı fanından kaynaklanıyor olabilir ancak bu sesin de dikkat çekici bir hal alması veya dolap açılıp kapandığında değişiklik göstermesi bir sorunun belirtisi olabileceğinden teknik ekibimize başvurulmalıdır.

 

Su Problemi

 

Su problemi de Whirlpool ile birlikte bütün markalarda en çok karşılaşılan şikâyetler arasında yer almaktadır.

 

Bu problemin birçok sebebi olabilir. Su miktarı, biriken suyun konumu gibi birçok faktör daha büyük sorunun neden kaynaklandığıyla ilgili ipuçları verir.

 

Örneğin buzdolabının soğutma ayarı yeterli dereceye getirilmediği için buzdolabı içindeki buzlar çözülüp buzdolabında akıntıya yol açmış olabilir.

 

Bu yüzden buzdolabının ayarları kontrol edilmeli ve eğer soğukluk derecesi yeterli gelmiyor ise daha soğuk bir dereceye ayarlanmalıdır.

 

Su problemi buzdolabının su kanalındaki tıkanmadan da meydana gelmiş olabilir.

 

Bu sebeple kanalın kir ve tozdan arınmış bir şekilde tutulması da oldukça önemlidir

 

Yiyeceklerin Yanlış Paketlenmesi

 

Su problemi yiyeceklerin yanlış paketlenmesi gibi buzdolabı ile ilişkili olmayan bir sorundan da kaynaklanıyor olabilir.

 

Buzdolabına konan sıcak yiyecekler ağzı kapalı bir biçimde tutulursa yoğunlaşma denen hal değişimi sadece yiyecek paketi içinde gerçekleşir ve dolapta su birikimine sebep olmaz.

 

TELEFON NUMARASI : 0216 471 80 95

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Ana Merkez Şube İSTANBUL / ANADOLUYAKASI 

HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : PAZAR GÜNÜ :10:00 – 17:00 Gezici (1 Ekip)

 

İstanbul Whirlpool Buzdolabı Temizleme Temizliği Servisi Tamir, Tamircisi 2023 – 2024 yılı Servis Ücretleri Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Geçin.


Acarkent - Acıbadem - Adatepe - Alemdağ - Altayçeşme - Altıntepe - Altunizade - Atakent - Atalar - Ataşehir - Aydınevler - Aydınlı - Bağlarbaşı -Bağdat Caddesi - Başıbüyük - Beykoz - Beylerbeyi - Bostancı - Bulgurlu - Büyükbakkalköy - Caddebostan - Cevizli - Cubuklu - Çakmak - Çamlıca - Çavuşbaşı - Çekmeköy - Çengelköy - Dragos - Dudullu - Erenköy - Esatpaşa - Esenkent - Esenyalı - Fenerbahçe - Feneryolu - Ferah Mahallesi - Ferhatpaşa - Fetih Mahallesi - Feyzullah - Fındıklı - Fikirtepe - Göztepe - Gülsuyu - Güzelyalı - Hasanpaşa - Ihlamurkuyu - İçerenköy - İdealtepe - İnkilap - Kadıköy - Kalamış - Kartal - Kavacık - Kayışdağı - Kaynarca - Kazasker - Kazım Karabekir - Kısıklı - Kızıltoprak - Koşuyolu - Kozyatağı - Kurtköy - Kuyubaşı - Kuzguncuk - Küçükbakkalköy - Küçüksu - Küçükyalı - Küplüce - Libadiye - Maltepe - Merdivenköy - Moda - Namık Kemal - Orhanlı - Ortadağ - Ömerli - Örnek Mahallesi - Paşabahçe - Paşaköy - Pendik - Petroliş - Rasathane - Sahrayıcedit - Samandıra - Sancaktepe - Sarıgazi - Selimiye - Soğanlık - Suadiye - Sultanbeyli - Sultantepe - Şerifali - Taşdelen - Tepe Ören - Tepeüstü-Tuzla - Uğurmumcu - Ümraniye - Ünalan - Üsküdar - Yakacık - Yavuztürk - Yeni Çamlıca - Yenidoğan - Yenisahra - Yenişehir - Zeynep Kamil - Ziverbey - Zümrütevler
 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA