• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Ziverbey İhlas Servisi

 

Firma olarak her zaman müşterilerin memnuniyetine önem veriyoruz. Yıllardır bu sektörde müşterilerinin isteklerine ve taleplerine doğrudan karşılık veriyoruz.

 

Müşteri nabzını ölçerek bizden ne beklediklerini öğreniyoruz ve buna göre çalışmalar yapıyoruz.

 

Ziverbey İhlas Servisi olarak firmamız müşterilerin fikirlerine saygı duyuyoruz. Bize iletmiş oldukları talep veya şikâyetlere önem vererek, onların istediği şekilde kendimizi düzeltiyoruz.

 

En İyi Hizmetler

Firma olarak biz hiçbir zaman çok kazanmayı düşünmedik. Öncelikle kaliteli işlerimizle, iyi bir şekilde müşteri potansiyeli oluşturmak istedik. Sahip olduğumuz müşterilerimize karşı her zaman iyi adımlar attık. Ziverbey İhlas Servisi olarak firmamızda müşterilerin memnun olması her zaman kazanacağımız paradan daha önemlidir ve biz bu durumu kabul ederek bu yola çıktık. Firmamızın en çok önem verdiği konulardan bir tanesi, hizmetlerin kaliteli bir şekilde tamamlanmasıdır.

 

Süpürgelerin Firması

Ev veya iş yerinizde kullandığınız süpürgelerin arızalanması durumunda, firmamız size en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Ziverbey İhlas Servisi adı altında hizmet almak istiyorsanız, iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA